sevgili, günün her anı mesaj ister, ara ister sabahlara kadar konuşalım ister vs vs. tamam sevgili olması lazımdır ama bu zamanda katlanılması zor, buluşmak filan amenna bişi demiorum gerekldir ama günün her anıda mesaj atmak kadar sıkıcı tiksinç bir şey yoktur. özlemek lazım birazda abi birtek görüşeceğimiz zaman konuşalım günd 1 kere arıyımm filan ah ah eskiden böylemiydi bilgisayar yoktu telefon yoktu bende yoktum ama neyse.
sevgililik denen olayın içerisindeyken fark edilmeyen hededir.uzaklaşıldığında çok sonraları,geç dank eden hadisedir.farkettiğinde uça,koşa kaçacaksın sözlük.
sevgilinin olup sevginin olmadığı ilişki sonrası kabullenilen gerçek.ama aşıksan öyle mi olur?insanın içi yanar cayır cayır.sen bitersin de onu bitiremezsin beyninde.
(bkz: sevgilinin zamanın ta kendisi olduğu gerçeği)
(bkz: neden tatile çıkmıyorsun jonathan).
insanlar hayatları boyunca ya sizlerin adını "aşkım, bebeğim..." diyerek katlettiği, karşılıklı sevebileceği birini bulur ya da karşı cinsten sık aralıkla beraber olabileceği dost niteliğinde birilerini görmek ister. dolayısıyla zaman kaybı olup olmaması insanların kişilik özelliklerine göre değişir.
sevgilinin kim olduğuna bağlı olarak değişen gerçek. eğer birlikte iyi vakit geçiriliyorsa zaman kaybı olmaktan çıkar. zamanı iyi değerlendirmek lazım. malum..
yalan yanlış gerçektir. en çokta işte efendim evet zaman kaybıdır, sadece cinsel olarak bakılır gerisi zaman kaybı, aman hediyesi bilmem nesi maddi olarakta kayıp falan filan diyenler var, ee kardeşim hepiniz bir sevgilim olsun aman yalnızlıktan ölüyorum diyorsunuz hatta böyle söylemekle kalmayıp, sözlük yazarlarının itiraflarının gözünü çıkarmıyor musunuz? hayır yanlışsam söyleyinde, sevgili candır be.
evet "zamanın kaybı"dır , yanında olduğunuzda zaman nasıl geçer fark etmezsiniz , sanki zaman kavramı yokmuş gibi kaybolmuş gibi hissedersiniz.
ayrılıktan önce farkına varılamayan, ayrıldıktan (daha doğrusu ayıldıktan sonra) ancak farkına varılan gerçek.
tum benligimle katildigim bir onermedir. hele ki surekli huzursuzluk cikaran, trip atan, kusen, kavga eden bir sevgiliniz varsa gercekten zaman kaybidir.
evlenip çoluk çocuk sahibi olmak isteyen adam için sevgililik döneminin mümkün olan en kısa sürede bitmesi gerektiğini belirten gerçektir.