bugün

sevgili kişinin yanında bütün dünya gerçeklerinden sıyrılıp bir göz kararmasıyla yapılan harekettir. tabii sert bir şekilde çıkarsa osuruk sesi o zaman sevgilinin vereceği tepkiye göre ilişkinin geleceğini tahmin edebilirsiniz:

* "Öküzsün biliyosın dımi?" derse o ilişki 5 aydan daha ileri gitmez. Haa daha da ileri gitmişse işin içinde seks var demektir, o apayrı bir mesele.
* "insanlık halidir, normaldir." derse o kişiyle gönül rahatlığıyla uzun süreli ilişkiye(sonu açık) adım atabilirsiniz.
* "Biraz sessiz ol, insan içindeyiz" derse ilişkinizde her şeye karışak süper kontrollü biriyle karşı karşıyasınızdır. özgür yaşayan biriyseniz o ilişkiden hayır gelmez.

(bkz: osuruğa verilen tepki üzerinden ilişki tahminleri)
(bkz: osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur)
(bkz: osuruğa yapılan dünya dışı varlık muamelesi)
sessiz olsa havayı, sesli olsa arayı bozacağından zor durumların osuruğudur.
(bkz: aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık)
istediğin kadar hazırlıklı ol, mutlaka sesli çıkar. zaten ondan sonra da koy götüne rahvan gitsin.
samimiyetin başlangıç hali olan osuruktur. ondan sonra gelsin geğirmeler gitsin burun karıştırmalar.
bizim için normal bi durumdur gazımız geldigi zaman parmagımı çek diyorum veya çek diyo ve gazı güzel bi ses ve koku eşliginde bırakabiliyoruz. tamamen dogaldır.
ilk zamanlar tuvalette osurduktan sonra acaba ses gittimi diye için için kendini yiyen sevgilinin level atlamış halidir. güldürür. *

edit: imla
hala muhabbetini gülerek yaparız ve sonunda bana ayı der.e haklı bence sen daha 1. ayda okulda yaparsan böle derler normal yani
adeta ilk öpücük gibi heyecan vericidir. çiftlerin arsındaki bağı dahada kuvvetlendirir.
Ilk osuruk: zortttt!
Sevgili: aman sevgilim pırt yapmış yerim onun pırtını ben.

59. Osuruk: zortttt!
Sevgili: öffff keçimi kemirdin bu ne amk.
devami gelecek olan gotten hava çıkışıdır.
Yüzün isik hiziyla kizardigi ilk andir ayni zamanda. He tabii kaza kursunuysa. Kasitliysa seviyenin isik hiziyla düştüğü ilk andir. Evet.
romantizmin doruklara ulaştığı andır.
Güven ortamının habercisidir.