bugün

sevgilinizin yanında istem dışı ağızınızdan kaçan küfürlerdir.
yyaaaaa hayatım ben bi saattir ne anlatıyorum sen nediyosun amk. gibi anlık çıkabilen ve sonrasında geçiştirmek istesende geçiştiremediğin andır.
sevgiliniz ile dolaşırken halı yıkayan kadınların sokağı göle cevirmiş olması ve sokagın başında cukura dolması, daha sonrasında tam o cukurun yanından gecerken arabanın üzerinize camurlu suyu sıcratması sonrasında ağızdan cıkan küfür bu kategoriye girer sanırım. arabaya mı sokagı göle ceviren kadınlara mı sövüceginizi sasırmısken sizi sakinlestirmeye calısan sevgilinize bile etmis olabilirsiniz.
yokluğunu fırsat bilip kendinizi deşarj etmezseniz her an düşmeye meyilli oldugunuz sıkıntılı durum.
tavla oynarken kötü gelen zara hay amına koyim ya nası bi zar, demek ardından sırıtmak sevgilinin kızarması etrafı seyretmesidir.
yakalamaya zahmet edilmemesi gereken küürlerdir. kendini kasmaya ne gerek vardır.

(bkz: bsgçk)
eşek öküz salak. pis kaka.
bir süre sonra rahat rahat söylenebilecek küfürlerdir. oyuna fazla kaptırıldığında gerçekleşmesi muhtemeldir.
- hayırdır la ne bakıyon amına soktuuum. malesef kadınıma bakılmasını sevmem.
bazılarının yanında yapılmaması gereken hededir. şöyleki bazıları polyana gibi küfürsüz diyarlar da tek başına yaşamaktadır, küfrettiğiniz zaman onun diyarına atom bombası atmış olursunuz.

cafe' de otururken gelen biranın dışı ıslaktır bir anlık dikkatsizlikle siz onu düzgün tutamazsın yere düşer ve olaylar gelişir.
- hay şişesini siktiğimin mereti
sevgilinin mal gibi olan bakışları sinirinizi iyice zıplatır.
- ne bakıyorsun amk

kaçınılmaz sonun fitili ateşlenmiş olur.
*
güncel Önemli Başlıklar