bugün

Üzerine 50 krş daha koyar ekmek alırım o parayla ben.
baktim dustu 50 tl daha dusurur ikisini birden alirim. beyin bedava.
alıp almamakta tereddüt ediyorsan sevgilini değiştirmen gerekmektedir.çünkü insan sevgilisinin yanında doğal ve rahat olabilmelidir.
sırf üzerinde atatürk ün simgesi var diye bile kaldırırım.
alırım tabi niye almayayım ki kolaymı kazanılıyo beş kuruşu bile alırım.
50 cmlik topuklu da giymiş olsam alırım olm neden almiyim. Para sevgilinin yanında düşünce değer mi kaybediyo? Hiç kırıtamam.
Normalde de eğilip almam ki aq. 100 dolardan aşağısı kurtarmaz.
Hayatımdan 10 dakikaydı yere düşen der alırım. Sanırım siz hiç part-time çalışmadınız.
Almam ne demek ! Bundan gocunan bir sevgili varsa benim sevgilim olamaz zaten. Sacmalik
alırım. sonrada maksat Atatürkün yüzü yere gelmesin derim. halbuki fakir ruhluyum amk.
Tabii ki alınır neden alınmasın ki.Burada ''almam, etmem, fakir miyim ben'' diye o parayı aşağılayanlar da 50 kuruş kendilerinden düşmemiş gibi davranıyor. Çok zenginsen 50 kuruşun cebinde işi ne zeki züppe.
manyakmısın olum tabi ki alırım.

Baba parası yediğim dönemlerde sikimde olmuyordu alın teri farkı koçum.
Ulan rüzgarlı havada sevgilinin yanında ordan oraya uçup duran 5 tl yi kovalamış adamım ben. Samimiydim, doğaldım.
alınır. ata primciler doluşmuş. 50 kuruş yere atılcak para değil. yere atılcak bi para yok aslında...
galiba bu başlığa daha önce yazdım ama zihniyetim değişmedi. çıkar cüzdandan 50lik daha at ikisini beraber al. ne geriliyon ki?
Alırım alıyorum.
Çantamın arka gözünde biriktirip ihtiyacı olan birine veriyorum.
Birikince bi yaraya derman olabiliyor çünkü...
tabiki alırım ne alaka sevgiliye rezil olmak mıdır bu? dünyanın en zengini olsam yine alırım yani sonuçta ne demişler damlaya damlaya göl olur zamanında o paraları tümleterek bir haftalık market alışverişimi giderdiğim olmuştu.
asıl soru (bkz: sevgilinin yanında 5 kuruş düşse alır mısın) olmalıdır.50 kr istisnalar hariç herkes alır.
alırım bir piko parası efsane çikolata benim için.
ben almam ama hatun kesin alır.
o foto değilde portre olmasın sakın.
Alırım. Para azda, çokta olsa kolay kazanılmıyor. Siz parayı aldınız diye tepki verecek bir sevgiliniz varsa zaten yanlışı baştan yapmışsınızdır.
ona aldırırım.
Alırım tabi. Mal mıyım ben?
tabi lan manyak mısın ? alırım tabi.