bugün

ömür törpüsüsün.
sen kimseyi sevemezsinnnnnnn sevmeyeceksinnnn .
zeki mürenle sevgiliydim .
görsel
söz değil de git gidecek sen bekleme farklı değilsin sende diye şarkı mirildanmisti.
tem den mi gitsek.
sen olmayınca eksiklik hissediyorum.
Artık seni istemiyorum, seni sevmiyorum.
Herkes hak ettiğini yaşar, demişti zamanında. Doğru demiş.
Seni seviyorum ama...
Seni bi çivi gibi çaktım çünkü beynime, ve bütün kerpetenleri toplayıp attım deniz'e. Demişliği vardı.
(bkz: Sevgilim ben kaşar oldum)
unutulmayan sözler vardır fakat bunları buraya döküp geçmişi hatırlamaya gerek yoktur, değmez çünkü.
yanınızdaki insanın değerini bilin sadece.
dudak izini dövme yaptıracağım...(ertesi gün ayrıldık.)
"hayatımda ne kadar kızlar olsa da, sen çok farklısın."
ulan insan güzel bişey söyler napıyım boynuzlarımı mı cilalayayım? çok küfür ettim arkasından allah affetsin.
haraşo haraşo demişti bi keresinde. anlamamıştım ama galiba memnun kalmıştı.
"annemden sonra en sevdigim kadınsın." annesi vefat etmisti. etkiler her aklıma geldiginde.
(bkz: Senden vazgeçmem) az önce söylediği için henüz unutmadım.
Sözler mühim değil uçup gider de hani sevdiğiniz insan gülünce siz de embesil gibi sırıtırsınız ya bence ondan güzel bir his yok düşünsenize siz farkında olmadan biri sizi sizden habersiz mutlu edebiliyor 5-6 ay gibi kısa bir sürede gerçekleşse de önemli bir şey bu. Ve zamanı gelip sonlanmışsa ki kötü bir son olsa bile bir zamanlar beraber mutlu olabildiğiniz birisi ileride insanın bam teline dokunabilen anılar oluşturabiliyor. Güzel sevin sayın yazarlar....
Bence biz ayrılalım.
Şahsen bende baya bi etki bırakmıştı.
'Ben mi dedim gel beni bul diye, ben mi dedim bu kadar uğraş diye?'
"ben seni sevmiyorum ..." cümlesini yüzlerce kez söyleyip sonunda beni de inandırmasını hep takdir etmişimdir. pek içten söylemiyodu herhalde yoksa neden defalarca desin. açıkçası pek hatırlayamıyorum o günleri, otomatik olarak silmiş beynim.
"Senin çocuğunu doğurmadan ölmeyeceğim."
eski sevgilimle kavga ettikten sonra içim içimi yerdi dayanamayıp sinirimden ağlardım.
yatıştırmak için gözlerimin ağladıktan sonraki halinin çok güzel göründüğünü söylerdi.
yüzümü öyle görebilmek için elinden geleni yaptı da, kırdı, döktü, gitti canı sağolsun.
yıllar sonra yeniden sevebileceğim biriyle karşılaştım. alışkanlık bu ya sinirimden ağladım bi gün. karşıma geçti ve gözlerinden tek damla yaş düştüğünü görmek istemiyorum, benim için dahi ağlama sakın gerekirse döv, küfret, acısını kendim çekeyim böylesi daha iyi, dedi.
sıradan bi sohbette unutulabilecek tek cümlenin ardına koskoca adamlık sığdırdı.
arkadaş dahi kalmayalım . siktir git. tir
Bak seni bi s*kerim'dir kesinlikle.