bugün

aman hep aynı sözler canım. çok takmayın.
Bizim seninle bir geleceğimiz olmaz. Benim kimseyle bir geleceğim olamaz. Üzgünüm, bitmesi gerek.

gecikmiş bi edit gerekiyor buna, öleceğini bildiği için söylenmiş bir şeymiş, öldükten sonra öğrendim.
hadi gel seninle bir yolculuğa çıkalım. her ne kadar o an anlayamasam da ilk ve en unutulmayanı oydu.

(bkz: unutma beni kasım)
sen evlenme teklifi et sonra da ben edeceğim.
önden kopçalı sütyenle ilk tanışmamdı, alışmışım arkadadır diye iki elim arkada zorluyorum açıl artık diye inat ediyor bir türlü açılmıyor bende kendimden geçmişim zaten atık sert vuruyorum yırtılsın diye falan kız dayanamadı acıya ki öpüşmeyi bıraktı ve bana baktı dedi ki: " napıyon gerizekalı önden kopçalı bu!" dedi.
unutamıyorum büşra seni ne zaman sütyen görsem aklıma geliyorsun.
Unuttum. Uzun zaman geçti ne de olsa. Tek tük kalıntılar var sadece. Kediciğim demeyi çok seviyordu. Ben biraz kızıyordum tabi. Allah cezanızı vermesin nereden hatırlattınız depresyona mı sokacaksınız yine?
"Ben hep yanındayım"

Bilin bakalım kim yanımda değil.
sen olmasaydın basit bir kaşar olur çıkardım , beni sen adam ettin her şey için teşekkürler.

sonuç ne dersek terk edildik.ötekine de benzer şekilde yaklaştım sonuç aynı oldu.

demek ki neymiş , öğrenci milleti vefasızmış , o yüzden öğretmen olmaya çalışmanın alemi yok arkadaşlar anası babası ne noktaya getirebildiyse o noktada kabullenin , ister hiç bulaşmayın ister işinizi görün siz bırakın , emek sarf etmenin lüzumu yok sonunda siz ve emekleriniz harcanıyorsunuz.
Ey iman edenler! Allah'tan korkun ve herkes, yarına ne hazırladığına baksın. Allah'tan korkun, çünkü Allah, yaptıklarınızdan haberdardır.
(HAŞR SÜRESi 18)

Bu kalbi bana veren ey sevgili unutamiyorum biliyorum benden haberdarsin...
Az önce söylenmiştir. Daha unutmadım yani.

Ben: saat 10'a geliyor ya... (yani demek istiyor ki kalkalım geç oldu)
Sevgili: gelsin gelebilir bana da gelebilir... (yani demek istiyor ki espri yaptım, gül)

Evet.
"evlenmeden olmaz" demişti.

ben de "git evlen o zaman ben beklerim" dedim.

o gün bu gündür bir daha haber alamadım.
Benim için hiçbiri unutulmaz..
yeri geldiğinde mutluluktan uçuran, yeri geldiğinde ise can sıkan sözlerdir.

ilişki yeni başlamışken: ya sen bu kadar zamandır neredeydin? seni bir eve kapatıp bu kadar sene benden mi sakladılar? seninle tanıştığım güne şükürler olsun. ben seni yerim.

ilişkinin bitme aşamasında: sen benim en büyük hayal kırıklığımsın.
Ayrılalım.
"hep dua ederdim; bir kişi olsun, sonsuz olsun diye. sen benim kabul olmuş duamsın."
ismimin sonuna "im" eki koyduğu zaman.
eskidin eskittin be adam.
"He bu arada doğum günün kutlu olsun" dur.

O ne orospu evladıdır o.
"bi insanın tüm hücreleri seni özler mi? özlüyor. "
"senden başkasını asla sevmeyeceğim."

aslında bunu unutulmaz kılan sözün güzelliği değil; birkaç ay sonra başkasıyla sevgili olması.
(bkz: seni zaten hiç sevmemişim)
"yok bak şöyle düşün, aklıma bir düştün mü bütün hücrelerim senle bir olmak istiyor."
sen beni sevmiyorsun, zaten kimseyi sevemezsin ve kimseyle eğlenemezsin sen. kitaplarına ve filmlerine o kadar gömülmüşsün, kendini hayatın önemli konularına o kadar vermişsin ki ne çevrende olup bitenler önemli ne de seni sevenlerin duyguları önemli senin için, oysa ben henüz çok gencim ve eğlenmek istiyorum, insan haklarını ya da adaleti konuşmak değil, bu yüzden ayrılmak istiyorum.

edit: çıkmaya başladığımızda iki cümle kuramazken sonradan böyle bir cümle kurmasına neden olduğum için teşekkür etmeliydi oysaki.
Waştiyam yarim demek . Ve meleğim ....
türk olmak en güzel halin kadın, birde gülünce uçmag iniyor acuna..
ayriyetten ay yüzlü güzel konçuy hitabı beni benden almıştır.