1. .
  farklı bir açıdan bakizlediğimizde çokta fazla bir sorun teşkil etmeyen durum. netekim sevgilisi olan var olmayan var. insan bunları bile özleyebiliyor bazen..

  (bkz: bütün bayanlara selam ederim)
  2 ... balon
 2. .
  gereksiz bir tartışmanın sonunda gereksiz yere eski defterleri açan ve yüzlerce kez bunlardan bahsetme demenize rağmen ısrarla bahseden, gece gece insanı gıcık eden sevgilidir.
  işin en kötü yanı ve uykunun kaçmasına sebep olan yanı ise;
  sizin canınızı sıktıktan sonra, g.tünü devirip horul horul uyuyor olduğunu bilmek insanı daha da bir gerer ve bütün uykularınız tek tek kaçar.
  bir türlü uyuyamaz, bir sağa bir sola döner durursunuz, o da olmazsa çıkıp sigara içersiniz. netice de ne yapsanız uyumak için geçerli bir sebep olmayacaktır.

  ek olarak, ellerinizde güç kalmayana kadar şınav çekseniz bile olduğunuz yere yığılıp kalırsınız. " bari yorulayım da uyurum belki " diye düşünürsünüz.

  yığılıp kaldığınız yerde bile sinirden burnunuzdan çıkan nefesin yerden yüzünüze çarpması sizi daha da deliye cevirmek için geçerli bir eylemdir.
  4 ... iceri terligi
 3. .
  sevgilinin can sıkıp uyutmasindan daha iyi olanidir,en azindan hareketlilik vardir iliskide.
  ... bepanthol
 4. .
  ettiğin iltifatın bile altında anlam araması kaçırtır insanın çok fena uykusunu.
  ... profendure
 5. .
  arada kalmış ilişki yaşıyorsan ve karşındaki sana birşey yokmuş gibi ama mesafeli davranıyorsa binbir plan kurarken uyku falan kalmaz insan evladında... *
  1 -2 ... idealistkuzu
 6. .
  sinirini çıkaramadıysan sabaha kadar homurdanıp uykudan uzak debelenirsin. sevgili hakkında cinayet planları yaparsın ama sabah olup da karşılaştığında hepsi kaybolup gider.
  1 ... calyx
 7. .
  sevgili niçin var sarılmak için, kavga etmek , sizi uyuz etmek , germek ,fren yerine size gaza basacak kadar negatiflikleri yüklemek, ve uyku düzenine trup sıkmak ,bahanesi bol malzeme yaratmak için .olmadık yerde bir söz uykunun kapı aralığından çıkıp tatile çıkmasına nedendir. kendi mışıl mışıl uyurken size de koyunları saymak düşer.
  1 ... mezitli
 8. .
  gece yatağa yatılır uyunacaktır doğal olarak.

  + iyi geceler bitanem seni seviyorum.
  - iyi geceler hayatım bende seni seviyorum.
  + * zooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrttttttttttttttttt !!!
  - ya yuh artık ama aşkım apartman ayağa kalktı napıyorsun sen ya?
  + hayatım hatırlamıyormusun seni kaç defa gaz sıkışmasından hastaneye kaldırmıştık bende mi öyle olayım.
  - uyuzsun sen ya pislik tamam hadi yat zıbar.

  bu laftan sonra sevdiceğin narin bünyemle dalga geçtiğini düşünüp uyuyamam. *
  ... vitaminliyogurt