bugün

pek beklenmeyen bır zamanda basa geldıgınde sok etkısı yaratan salaklıktır.. sogutur ınsanı sevgılısınden vallahı..
eğer ki küfür eden erkek ise, 'paşam benim, irkek irkek! istediğini der.'
eğer ki küfür eden bayan ise, ' ..... olur.( boşluğu tüm ahlaksızlıklarla doldurabilirsiniz )

an gelir küfür erkeğe de bayana da yakışır, öyle zamanlarda vardır.
güzeldir iyidir. gelse de lan dese her zamanki gibi.
Çok nadir olarak hoşgörülebileceği zamanlar olsa da genel itibariyle yapalımaması gereken eylemdir. iticidirler. Ayrıca bayanlara argo konuşmak da hiç yakışmamaktadır kanımca. (bkz: aga naber yhaaa)
küfür,sayfalarca yazsan anlatamayacağın duyguları bir anda anlatır;şarttır. ama bir kadına ve bir kadının yanındayken erkeğe yakışmaz. (bkz: olmadı yar) (bkz: içinizden edin)
benim her zaman yaşadığım bir olaydır. bence bu doğallığı gösterir.
kadın için, kendinde olmayan ve asla olmayacak bir şeyi başka birilerine sokmaya çalışma durumudur.
sevgili, erkekse de kadınsa da iki durumda da kötüdür. ama algıda seçicilik hepimizde kadının etmesi yönünde negatif anlamda gelişmiştir. bunun onlarca nedeni vardır. ancak en büyük nedeni genelde küfür beklenmeyen kişi kadın olduğu için, duyulunca kişiye verdiği rahatsızlıktır. aynı şekilde erkek için de geçerlidir, örnek vermek gerekirse benim internet dışında küfür ettiğimi çok çok az kişi duymuştur. ama yine de normalde olur ya geyik olsun diye veya çok sinirlenirim birçoğunun küfür olarak bile görmeyeceği bir şeyler derim. ve ortamda çok ağır milyon küfür dönmesine rağmen benim ettiğim küfür herkesin dikkatini çeker. çünkü en son o küfürün ağzından çıkması beklenen kişi benimdir. yani biraz olay bunla alakalıdır. aslında özetle küfürün yakıştığı insan yoktur. ve küfürün moda gibi bir tanımı da vardır. küfür, insanın kendine yakıştırdığını başkasına söylemesidir. *
kime ettiğinin önemi yüksektir. laf atan, peşine takılıp rahatsızlık veren puşta etmişse, kocaman bir aferim o sevgiliye.
kişiler birbirlerine oldukları gibi davranıyorlarsa eğer olabilecek bir durumdur. evet kadında küfür hoş bir durum değildir ama kimileri olduğu gibi olan insanları sever. kişi için sorun yoksa eğer bize laf düşmez.
Maç izlerken,trafikte sevgilinin yanında küfür edilebilir.(Ediyorum.)
çok tecrübelidir, her yola gelir.
Ciddi bir iliskiyi daha ciddi dusunmeye yonlendirecek. Devaminin gelmesi ya da nerede ve ne sekil edildigine bagli olarak iliskinin bitmesi konusunu ciddi anlamda dusundurecek olgudur. Kiza karsi tum ilginin kayboldugu noktadir. Cok fenadir.
kendisinden soğumanıza neden olacak durumdur.

kaldı ki şimdiye kadar hiçbir sevgilimiz küfür etmesine izin vermemişimdir.

küfür edenler de "eski sevgilim" olmuştur zaten.

yakışmıyor arkadaş kim ne derse desin.
kız veya erkek farketmez, karşı cinse saygılı davranmak gerek.
Belki de siz ayrilin diye yapiyordur. Kufur ayrilik sebebidir zannimca cunku. Bir niyetini sorgulayin.

Kötüdür, saygi yoksa sevgi de olmaz durumudur.
Maalesef sokak ağzı Olmaz. Küfür eden kız olsun erkek olsun etik değildir. Hele her kelimenin sonuna amk diyen meslek lisesi ağzına sahip erkek Hemcinslerim sizi kınıyorum. Kız dediğin ise cilve yapar tatlı olur kedi gibi tavşan gibi sevimli lik yapar. Küfür nedir... kırbaçlarim ağzını.
Ayrılık sürecini 2 kat hızlandıran iğrenc durum özellikle haketmediğinizde sizi daha çok üzer.
sinir sonucu söylenmiştir.

birisine sinirlenip olayı anlatıp sonuna da sikik yazdı.

"sana bir daha küfür öğretmeyeceğim" dedim.

"o orospu hakediyor" dedi.
Gayet dogal bir durumdur. Kac yasinda insanlariz hic mi kufur duymadik?

Tabi sevgiliniz size kufur ediyorsa o baska. O bambaska.
Sevgilinizin çok aşırı içtiği günlerde olabilir bazen, hoşgörmek lazım. Ses yalıtımı olmayan bir evde oturuyorsanız ertesi gün şikayete gelen komşuya bile hazırlıklı olmalısınız bu tip durumlarda.
Çok çok çok güzel bir kızı küfürlü konuşuyor diye reddettim.
soğutur.
Beni ilgilendirmez.
Mal değilseniz ayrılırsınız, kimsin lan sen? Zaten böyle bi potansiyeli olan biriyle cıkıyorsanız hatayı kendinizde arayın. Sevgilisiz olmaz triplerinizden dolayı bu hallerdeniz.

Üzülüyorum böyle insanlara.