bugün

sevgilinin karşı cinsten bazı şöhret isimlere taparcasına hayran olması, onu dünyanın en güzel/yakışıklı elemanı, en çekicisi, en vazgeçilmezi olarak sunması durumudur.
hiç kasmaya, sinir olmaya gerek olmayan durum. muhtemeldir sizi deniyordur, direk ters köşe yapıp, siz de hayran numarası yapın aynı ünlüye,abartıp bokunu bile çıkartın. hönk etkisi yaratmazsa gelin beni bulun.
- aşkım adriana nasıl hatun ama?
- bilmem nasıl?
- nasıl bilmem ya bildiğin taş taş! bacaklar o biçim, kalça şahane, saçlar adam öldürür, gözler süründürür..
- alla alla nerden çıktı şimdi bu? güzel kadın evet.
- ama bence en güzeli alessandra ambrosio kabul et.
- evet o da güzel.
- güzel değil afet afet.. yeminle erkek olsam peşinden koşardım yani o derece. hele jenıfır nasıl bi hatun ya?
- aaa bak ondaki g.te ölünür!
- geber emi.

dene de gör!

o değil de, daha bi kere bile "oha lan herifteki vücuda bak ters duran piramit aq, adale yığını yeminle " diyen bi erkek görmedim lan. en fazla " ne var ki onda? kamera açısı, ışık oyunu onlar hep. basmışlar vitamini basmışlar vitamini şişmiş ipne" diyolar.

ales'in de gözü şehla var mı? ni ha ha. ( şaka şaka hatun dünyanın 8. harikası der giderim)
hemcinsinden birine hayran olmasına nazaran çok da sorun olmayan, hatta olası normal bir durumken ama genelde her daim çiftler arasında büyütülüp; anlık tripler, uzarsa kavgalar, boka sararsa ayrılığa kadar götürebilecek olaydır.
ayrılık sebebi bile olabilir. bir de derler beğeniyorum da ne oluyor sanki. e ne oluyorsa sevme o zaman mnskm...
ilk etapta kavga, * aradan uzun bir zaman geçtikten sonra bile radyoda şarkısını duyunca kanal değiştirmek * hatta evlendikten sonra bile hiçbir cd'sini evden içeri sokmamak. *