bugün

Öfke aninda yaptigim seydir.

Yogun bir is gununden sonra eve girmistim tekrar. Tum ev piril piril di ve adeta bir gul bahcesi gibi kokuyordu. Kapida yeni 2013 miss ukraine olan yeni sevgilim beni karsilamisti. Uzerinde benim pembe elbisem vardi. Yuzune gulumseyip bir öpücük kondurdum dudagina ve mutfaga dogru yol aldim. Masada sirasiyla en sevdigim yiyecekler dizilmisti. Kokulari beni daha da istahlandiriyordu. Yemege baslamadan buz dolabindan su cikarmaya yeltendim. Tam o sirada hatunum kolumu tutup masada ki suyun daha ilik oldugunu ve hasta olmamam adina daha iyi oldugunu belirtdi. Ona buna gerek olmadigini belirtdim. Bu sefer buz dolabinin önüne barikat kurdu. Usulca iteledim sevdicegimi. Benden sakladigi da neydi acaba? Buzdolabini acinca ne goreyim. Tam 5 tane yabanci kadin bana bakiyordu.

- bunu bana derhal aciklamak zorundasin
+ anabelle sadece party vermek istiyordum bunun icin buradalar.
- sana bu evde party verilmeyecegini belirtmistim.

Daha bir cevap veremedi. Buzdolabinda ki kizlari cikarip sevdicegime ibret olsun diye birer birer camdan atmistim. Sekizinci katda oturuyoruz. Yuzunde pisman bir ifade vardi. Birsey soylemeden lavaboya gitdim ve ne goreyim 150 tane kiz ust uste dizilmis. Bebeyimin bukadar abaza oldugunu bugune kadar fark etmemistim. Hemde beni aldatacak kadar. Birsey demeden lavabonun icine benzin döküp atese verip ardindan kapiyi kilitledim. Bu ona iyi bir ders olacak di. Cigliklar tüm binayi sarmisti ve büyük ihtimal ile federallerin kapimizda olmasi an meselesiydi. Sevgilimin daha da ders almasi icin en sevdigi ve 185 milyar dolar olan  japon vazosunu alip gizlice arkasindan yaklastim. Hickiriklar icinde yatagina uzanmis agliyordu. Acimadan vazosu kirilana kadar kafasina gecirdim. Ilk basta bagiriyordu sonra inlemeye basladi. En sonunda hic bir tepki vermemeye basladi. Kanlar icinde olan yataga ve kafasina baktim. Bu ders yeterliydi.

Artik bundan sonra bir daha uyanirsa benimdi yarim, uyanmaz ise asla benim olmamisti.