bugün

siz çok iyi bir sevgilisiniz demektir bu. yeminle, ne yapıyorsanız, bunu nasıl başarıyorsanız aynen devam hiç bozmayın. hiç kimse de gelip size ya kardeşim sen nasıl sevgilisin demez, diyemez. o gülerken seyredin, eserinizle gururlanın bir sanatçı gibin. mikelanjelo gibin. abidin dino gibin.

bir de mutlu gibi böyle gözleri parlıyor biraz, belli ki ona iyi gelmişsiniz, hem bir şey söylim mi? bence sizi seviyo o.
uyurken izlemekte aynı hazzı verebilir.
Başka bir kıza öyle içten gülüyorsa öldürülesidir. dövsen anlamaz sövsen anlamaz o insan.
bana gülüyorsa lakin bir kez daha güldürebilmek için her türlü şebekliği de yaparım. Aman ne şebeklikler... Anılarım canlandı, izninizle.
gülene değil güldürüne bakmak lazımdır. içten güldürebiliyorsa (bkz: yenir ki bu) *
ölmekle eşdeğerde ama nerde bende o yürek.
iki üç aya sahte gülüş attığını anlamana yardımcı olmayacak gülüştür.
ne kafası yaşıyorsunuz anlamıyorum ki * .
Evet,mission completed.
eskisi ise ara ara özlenilenidir. yenisinde görmek için can atılanıdır.
her zaman gördüğüm şey.di.güldürmeyi seviyorum.dum.şimdi ise sadece onun güldüğü zamanları hatırlayıp tebessüm edebiliyorum sadece.
bütün stresinizi alır götürür.
iç ısıtır, hep gülücekmiş gibi gelir aynı sıcak yüz ve parlak gözleriyle. daha sonra mı? güneş doğarken sözlüğe entry'i girer sigaranı yakarsın.
(bkz: gülüşüm içten olabilir bu da sana koyabilir) diyorsa ondan soğumanıza sebebiyet verir.
gülen ağzına şak diye öpücüğü kondurmayı gerektirir.
kalın ve tok bir sesle söylüyorum: "bazı şeyler anlatılamaz, bu da onlardan biri."
sizde mutluluk hormonun tüm hücrelere ulaşmasını saglayabilir.
güncel Önemli Başlıklar