bugün

Sizdense sikinti degilse daha buyuk sikinti.
(bkz: Kimden ötürü) ..........
Bir 14 şubat daha facia ile sonuçlandı.
Ne oldu 14 şubat vajinada mı patladı. Biraz daha kutlasaydınız da ikiz falan beklerdiniz. Bune lan iyice pisleştiniz sevgilinin hamile kalması nedir. Hadi 14 şubat tamam siktiriboktan falan dedik hadi tamam siktirettik 14 şubat mevzusunu. Hamile kalmak nedir lan. Şerefsiz adi piçler. Nasıl bir kafa lan bu orospu çocukları. Normal bişey mi sizce sorarım size. He? Normal mi lan bu. Cinayet sebebisiniz anasını avradını sikim.
Kız arkadaşımın arkadaşınin sevgilisi hamile kalmıştı.

Dordumuz birkaç kez beraber takılmıştık, hiçbir şey yok gibi davranıyorlardi.

Çocuğu gözüm hiç tutmamıştı, hal hareketlerine de ayar oluyordum ama 190 falandi hayvan. Benimkine yurumedigi sürece dalamazsin yani.

Neyse bunlarla çok takılma diyemedrn biz ayrıldık, aylar.sonra sohbet ederken kızın intihar ettiğini o gotu başı ayrı oynayan çocuğu da kimselerin görmediğini anlattı.Senle ayrıldıktan sonra onlarla görüşmedim zaten sonra da bu haberleri geldi demişti.

Ne boş muhabbet yaptırdınız gece gece be.
Ne demişler kuzuyu yayan kurdu görür. Ya kuzuyu yaymayacaksın yada sahip çıkmaktan baska yolu yoktur.
Siktiri basmak için en mükemmel andır..
2003 başıma gelmişti..

Zor durum...
yatmasını bilen adam, kalkmasınıda bilir. zevki iki kişi yaşar çocuğu bırakıp kaçar. olmadı sebastian.
(bkz: çare kondom)
istiyerek kalıyorsa alnından öpülesi sevgilidir.
kadın tarafının isteği ve bilgisi dışında meydana gelmesi neredeyse imkansız olan olay.
Prezervatifi muntazam taksanız bile küçük bir oranda ihtimal olduğu söyleniyor. Şüphe duyduğunuzda ertesi gün hapı kullanın fakat bu hapları 6 ayda 1 bile kullanmak kadını ciddi yoruyor.

Allah kimseye göstermesin diyorum, saçlarınız bile dökülüyor. Ne yapmamız gerekiyor, kız arkadaşınız bir yandan ağlıyor mutsuz hayatı allak bullak oluyor o şüphe dönemlerinde, kesinleşmeden kürtaj yapan yerleri araştırın paranızı hazır tutun bu süre zarfında. Duyduğum kadarıyla 3000 tlden başlıyormuş kürtaj fiyatları.
ilk öğrendiğiniz anda başınızdan kaynar sular dökülüyor hissiyatını hissedeceksiniz. kötü bir durum.
Nikah tarihini ayarlamakta fayda var.
görsel