bugün

kişiler birbirlerini seviyor ve anlaşabiliyorlarsa bundan daha büyük bir zevk yoktur. beraber kahvaltı etmek, beraber yemek yapmak, koyun koyuna televizyon izlemek, içki içmek, beraber duş almak, uyumak * bunlar dünyanın en güzel paylaşımlarından birisidir.
yemek yüzü görmemeye neden olan eylemdir.
Bir insanın dünyada cennet hayatı yaşaması durumu.
sevgilinin ev arkadaşı evdeyse pek te rahat değildir.
pozisyon zenginliğidir.
caiz olmayandır.
"sevgilinin elinde kalmak" şeklinde okuduğum başlık. sevgili nasıl bir sevgilidir diye düşündüm ki elinde kalıyoruz falan filan.

evin büyüklüğüne ve evde kalan başkası olup olmadığına bağlı olarak rahatlık seviyesi ölçülebilecek durumdur. rahatlık temel faktör.
Evet Küçük arkadaşlar eve çıkarken arkadaş kriterini iyi seçerseniz ev hayatınız cennet gibi olur.

Şayet durum özeti şudur. Eger arkadaşlarınızında aynı okuldan kız arkadaşları olursa hiç problem olmaz herkes kafasına göre takılır hatta geceleri kızlarla birlikte bile kalınır yeter ki arkadaşınız sizin ona muhtaç oldugunuz gibi oda size olsun.
farklı bir açıdan bakmak istiyorum bu olaya. şöyle bir şey var bunu normal görenler olabilir diyenler ve yapanların epey bir kısmı ülkemizde çocuğu olsa böyle bir şey yaşamasına kesinlikle izin vermeyrn insanlar düşünceleri bu ve bence bu kesim o güvenilmicek olan tehlikeli kesim. bana kalırsa güven ciddi anlamda varsa temeli de sağlamsa aradaki bağın olumsuz istenmeyen bir durum yol açmasına engel olur ve yaşanabilir olan bir şeydir. belki şu da iyi olabilir aileler biliyordur ve ailenin de yaşadığı evde bir süre kalınabilir. herkes birbirini daha iyi tanıyabilir. ama hepsinde olması gereken yani her durumda güven.
Birkaç ünlü yalanı vardır.
(bkz: merveler)
(bkz: ders çalışcaz)
(bkz: annesi babası evde olcak)
hiç sevgiliyle uyumamış kadar kötüsünüz gençler .
hiç sevgiliyle uyumamış kadar kötüsünüz gençler .