bugün

içkili mekandır.

Sonra kim kimin neresini allah muhafaza.
en fazla Haftada bir olacak olan halı saha vari göz yumulmasi gereken organizasyonlar.
bahsi geçen sevgili ayşe* ise büyük çapta bir sinir krizi geçirtebilir er kişiye..
nasıl bir erkeğin kız arkadaşıyla vakit geçirmesi doğal bir eylemse, erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmek istemesi doğal bir tepkidir. insanlar sosyal varlıklardır ve tek kişiyle hayat geçmez. ayrıca kızlar da kendi kız arkadaşlarıyla eğlen miyor mu? önemli olan ilişkinin sağlığıdır. bir ilişkide ne kadar çok kapris varsa o ilişki o kadar çok tehlikede demektir.
kız kısmı sorar ; hayatım akşam birşeyler yapalım
erkek kısmı cevaplar ; bilemiyorum belli değil,bakarız.
k : peki ama beraber eğlensek güzel olur,dünde görüşemedik zaten.
e : peki akşam konuşuruz.
akşam olur,kız kısmı arar,erkek açmaz, büyük ihtimal duştadır veya hazırlanıyordur. daha sonra kızı arar ve napıyorsun canım cicim falan diye sorular sorar. evdemisin, napıyorsun. kız cevaplar. daha sonra kız sorar
k : akşam oldu gerçi ama çıkıcak mıyız bugün?
e : şey ben şimdi arkadaşlarlayım, gece beraber oluruz, ama geç saatte gelebilirim.
k : peki
e : surat yapma
k : surat yapmıyorum. iyi eğlenceler by.
kız en mantıklısını yapmıştır. erkek tabiki erkek arkadaşlarıyla eğlenecektir fakat iki hafta üstüste haftasonu çıkmayan adamada tavır yapması doğaldır. zaten cumada erkek arkadaşlarını tercih eden erkeğe, cumarteside aynı şeyi yaparsa verilecek yanıt sadece soğukluk olmalıdır. anlayana ...
erkekler erkek arkadaşlarıyla eğlenmeyi severler, fakat kız arkadaşlarını sürekli onlara tercih etmemelidirler, en azından bi saatlerini bile ayırabilirler hiç yoktan.