bugün

üç kişilik ilişki yaşadığınızı gösterir.
salak mısınız oğlum siz?
sizi kendiyle tehdit edeni direkt siktir edin, siktirsin gitsin.
aklınızı başınıza alın oğlum salak olmayın, gönderin gitsin.
Sevgilinin sizi sevmediğini gösterir. Gavat olmayın.
ne garip tartışmalar bunlar. çiçek almayarak neyin nabzı ölçülür bilmiyorum, kusura bakma yani her kız çiçek ister ne derse desin sen al çiçeği ver gerisine karışma. topluluğun olduğu bir grupta herkese çiçek verilmişse doğaldır alması.
Olanaksız olay, eğer o kız başka bir erkekten çiçek alabilecek kadar özgürse ilişkide, yeteri kadar erkeklik hissettirilmemiş demektir.
Azıcık erkek, onur, gurur sahibi olan adam siktiri çekip ayrılır.
sıradan olması gereken durum.
bu nasıl ilişkidir ya istemsizce güldüm* yaşlar en fazla 17 olmalı.
arkadaşımın öznesi olduğu durumdur. herif sevgilisi olan kıza aşık kız da buna boş değil sanırım ne zaman buluşsalar arkadaşım çiçek alıyor, evine bırakıyor. arkadaşım dediğime bakmayın kardeşim gibidir beraber büyüdük bir gün çektim kenara dedim oğlum bu iş böyle olmaz ayrılmasını beklemen lazım yakışık almaz diye, bana sen karışma dedi çiçeği alan memnun veren memnun dış gözlere bok yemek düşermiş demek ki.
Bana vermek amacıyla çiçekçi çocuktan alıyorsa o çiçeği problem yok. Aksi takdirde doğrarım...
benimleyken hicbir erkekle o kadar yakinlasamayacagi icin bu olay imkansizdir.

olur ya olur, agzina sicarim agzina.
Gittiğim mekanda mekan sahibi tarafından bütün bayanlara dağıtıldı tek Gül şimdi oradaki erkekler gavat mı oldu? Niyet önemlidir ve önyargısız bakış kadınlar her zaman çiçek almayı hakeder..
sevgiliniz sahne sanatçısıysa gayet doğal olan eylem.
boks antrenmanı yapmak için iyi bir fırsat doğurmaktadır.
Ayrılık arefesinde olduğunuzu gösterir.

Bunun üzerine hocam hala yol vermiyorsan sen hanım kıza emin ol yakında seni o bırakacak. Çünkü birileri var belli ki. Sana kafam karışık falan diyecek sana yol verecek. Çiçek böcek hikaye. Seni hem terkedecek hemde bunun suçlusu senmişsin gibi sana hissettirecek.

Bunu yapmasına izin verme. Bu karakterde biriyle ben yola devam edemem de dehle bunu gitsin.
Ya ergensiniz ki ben bunu yadırgamam yada daha kötüsü kız arkadaşın afedersin birazcık ilgi orospusu olmuş. ilgi gelsinde nereden gelirse gelsin kafasında. Bence çok geçmeden postala sen bu kızı.
bu ne bicim hikaye boyle?
hasta misin? nesin? bana soyle...
Kardeşi olabilir. Art niyet yok lütfen.
görsel
Kız olsaydım kesin verirdim! Yani, çiçek.
inş kız senden ayrılır aq ne bok adammışsın.
Ayni bu tarz da bir kizla birlikte olmustum. Tamamen pişmanlık. Yol.