bugün

sen beni gercekten sevmemissin. ne zanettiyse daha önceden.
son ikisini hatırlarım. pişman etmiştir verilen karara ancak yapılacak da bir şey kalmamıştır artık. hem zaten üzerinden zaman geçtikten sonra telefondan mesaj atmak da.. sırf kıvrandırmak için pişmanlıktan. neyse mesajlar;

"seni seviyorum." benden cevap gitmez..
":) neyse, boşver." benden yine cevap gitmez. çünkü mesaj atacak ruh hali içerisinde değildir karga boku. ne yazdığını bile okuyamadım ki doğru düzgün. neyse.
--spoiler--

Sözümün geçmediği ayrılıklar başka! şehir başka gece başka alkol başka!.
Bir başkalaşım kahramanı gibi sokuluyorum yanına yılda en fazla birkaç kez.
Karşılaşıyoruz önemi yokmuş gibi görünen kelimeler ediliyor karşılıklı.sıradan, sığ, basit.
Derinliğini ve gücünü ayrı zamanlarda bırakmış bir tesadüf...
"nasılsın?" diye soruyorum farkı yok bu sorunun "şu adrese nasıl gidebilirim?"den
"iyiyim " diyorsun farkı yok "şurdan bi kilo domates tartar mısınız?" dan.
Yaşananları nerede bıraktık? Nerede düşürdük kimseye belli etmediğimiz masumıyetımızı?
Doğrusu şu, sen büyüyorsun ben yaşlanıyorum...
Kim kime kaç tur bindirmiş bu araba yarısında bilinmiyor.
Geceyarısı açtığım telefonları hatırla ;"biz" de sıkışıp kalan "ben" i hatırla vaktin olduğunda!

--spoiler--
sen şimdi uyuyorsun..ben bu gece de şerefine içiyorum, belki de son kez. şerefine bitanem.

(bkz: vurun beni öldürün)
--spoiler--
git artık çocuk. n'olursun git. sana katlanamıyorum daha fazla. değişsen de gelme, ben bezdim artık.
--spoiler--

edit: bunu artılayan sevgili arkadaşım, neden? bana garezin mi var? gece gece nasıl hüzünlendiğimi ben bilirim. *
paralar dolapta, çocuğun elimde, anahtar paraların içinde, çocuk kapıda kaldı. çilingir çağır, çünkü dolap evin içinde.
''bir daha sakın karşıma çıkma !!! '' meali; seni çok sevdim ulen ama ağzıma mıçmadığın kaldı!! şimdi son kozumu oynuyorum yersen! yemeni bekliyorum lakinkarşıma çıkmazsan nasıl yaşarım ben kapında köpek olayım istersen ahhh ahh. umarım yersin aşkkıımm!!!
Ben çıkmazsam sen çıkıcaksın hayatımdan. Acı çekmeme aldırış etmeden,üstüme basa basa gidiceksin.
Bize ayrılan sürenin sonuna geldik.
(bkz: sağ eldeki telefonla sol ele mesaj atmak)
erkekler genelde kadınların çemkirmelerine ya da içlenmelerine cevap niyetinde mesaj atarken ya da direk ararken, kadınlar bir filozof, bir şair edası ile en vurucu ve yaralayıcı cümleyi yazar ve tam isabet kaydeder. özellikle bir söz infilaka sebep olabilir. deneyenlerden onaylıdır, sonuçlarına katlanamayacaksanız kullanmayın.
--spoiler--
nice adamlar gördüm üzerlerinde elbiseleri yok, nice elbiseler gördüm içerisinde adam yok.
--spoiler--
gerçekten (bkz: hatırlamıyorum sarhoştum).
"artık senden nefret ettiğimi bilmeni istedim." cevabım ne mi oldu? "bilgi sunumun için teşekkür ederim."* sonrasında beni öküz olmakla suçlamış, varsın olsun.
ben seni senin beni sevdiğin kadar sevmedim.
--spoiler--
bazen bu çocuk beni düşmanı olarak mı görüyo diye düşünürdüm ama bu son yaptığın fazla oldu. beni daha fazla üzmene izin vermicem. buraya kadar.
--spoiler--
senin beni düşünmediğini düşündükçe benim seni neden düşündüğümü düşünüyorum.
adama en çok koyan mesajdır. yalandır çoğu zaman bunu bilirsiniz ama genede çok koyar işte. ya sevgilim var der ya evlencem ben der unut beni der yada beni mutlu edebilecek birileri var der. ama en çok koyan bu laflar değilde onu bir daha görememek sanırım.
büyük olaylarla biten bir ilişkiden bir kaç gün sonra gelen mesaj.
npysn.(aynen böyle ne eksik ne fazla)
birebir bu mesaj geldi ve ev arkadaşlarımda şahittir;

''Ben ölüyorum, aileme bile söylemedim ilk defa sana söylüyorum.''

Okumamla arkadaşlarıma göstermem ayrıca yerlerde yuvarlanmam bir oldu. ayrılan bendim ve ayrılmamam için yaptığı cinlikleri hesaba katarsak yalanın daniskasıydı. zaten akabinde 2 ay sonra yeni birini bulmuş. çok şükür kurtuldum.
"Benim seninle tek sorunum senin yetmiyor olman.B aşkası gerek anlamında değil , daha çok sen gerek anlamında..."
ben bu gece bir kahramanımı kaybettim ama olsun.
YiNE DE DEĞERDi!
-hayvansın,
+hadi be
-cidden
+iyi siktir git hadi artık
-hayvansın işte
+tamam öpt kib bb
-şerefsiz pezevenk....

ulan ana bacı gitti yeminle. şok oldum cevapta veremedim.
herşey bitmedi tabi, dostta kalabiliriz.
--spoiler--

bitti mi :(

--spoiler--
''Biz birbirimizin kıymetini bilemedik. Sen benim kaderimsin ne olursa olsun bir gün benim olacaksın''

bir hançer gibi yüreğimde duruyor vallahi.
güncel Önemli Başlıklar