bugün

mutluluğu, huzuru içkide bulan sevgili.çok zor,çok acı. çaresizlik ve uykusuz geceler. seviyorsan çekip gidemezsin, oturup izleyemezsin, onunla içemezsin. yardım etmek için çırpınır durursun.
yakınında olup uzaklığı seçmiş olandır. karşında oturup zırvalar. söyledikleri yalan mıdır acaba? sana söylediği her şey yalan mıdır? düşünürsün... bi kendine yanarsın bi ona yanarsın...
rex ares takma adına sahip yazarımızın sevgilisi olma sonucu başa gelebilecek eylem. *
Kısa vadede alkole başlamanıza*,uzun vadede alkolden kaçmanıza, orta vadede de sevgiliden ayrılmaya sebebiyet verebilecek bir durum.
duyarsız olmasından iyidir denilecek durumdur. tabiiiiii kısa vadade ilerde zorluklar çıkarabilr, hatta çıkarır. alkolizm basit bi olay değildir yani genç yaşlarda çok nadir rastlanır bu duruma;genç yaşta insan olsa olsa fazla içki tüketir yani alkolik olması biraz zordur fakat uzun vadaye yayılırsa bu durum ozaman tehlikelidir zaten bu süreç yaşanırken ya evlenmilşsindir;o sevgiliyle (buda hapı yuttuğunun resmidir)yada çoktan eski sevgili olmuştur bu durumda hala görüşmuyorsan korkulacak bişey yok demektir. bide şu var söylemeden yapamıcağım genç yaşlarda fazla alkol tüketen insanların ilerde alkolik olma riski yüksektir.
ilişkinin bitmesine sebep olacak sevgilidir. ***
-Seni seviyorum, seninle çok mutluyum, hiç ayrılmayalım canım benim. * *
+*ben de seni çok seviyorum. *
(aradan, zamanın bütününe göre göz açıp kapama süresi kadar bir zaman geçer)

-Allah belanı versin, senden nefret ediyorum, sen ne biçim birisin.
+N'oldu, naptım ki ben *
-Sen falan senesinde benim bi kedim vardı, onu korkutmuştun. * Senle olamam ben, sen şöylesin böylesin **
+Peki. *
(ertesi gün)

-Aşkım, canım, balım, çiçeğim, dün için özür dilerim. Seni çok seviyorum ben, canım benim.
+Peki.
-Bana kızdın mı?
+Peki.
-Ne pekisi yaaa?
+Peki.
-Ee yeter ama, peki peki, herşeye peki. Sen beni sevmiyosun zaten, biliyodum ben.
+Peki.
-Allah belanı versin.
+Peki.

Buradaki "peki" kelimesi, bu dialogların sürekli ve sürekli tekrarlanmasından sonra, son dialog anındaki duygusuzluğu, kabullenişi, gönderilmiş sabrı ve biraz da üzüntüyü içerir.