bugün

çok fena bir durumdur. * *
erkek ise söz konusu olan, ibnelik yapıyodur. yanlıştır.
ayşecik'in bu temalı bir filmi var. sercan ve serkan mıydı öyle bir şey.
ay takıldım ben birine sana değil kardeşine fantezisidir.
Er Kişiyse biseksüel olduğuna dalalettir.

Biseksüel kişi içinse normaldir. Nasıl ki bir çok erkekte abla-kızkardeş, ikiz kızkardeşler fantazisi varsa, bu da öyle bir durumdur. lakin üçlü takılmak için, karşı tarafta biraz ensest eğilim olması gerekir ki bu hem mide bulandırıcı olacak hem de toplumda hoş karşılamayacaktir.
ikisi arasında bir tercih yapmak ise, diğerini uzeceginden, en makul yol, ikisinden de vazgecip farklı sularda yelken açmak olacaktır.

Kişi kadın ise, elimizde mevcut örneği, kuzey ve güney adlı dizide cemre adlı hatundur. Kardeşlerin arası bir daha duzelmeyesiye acilir ve hatun kişi asla mutlu olamaz.

Her iki türlü de vazgeçmek yek yol. insan sevdiğinin üzülmesindense kendi üzülür, bu değil mi aşkta hakikat olan.

gay erkek çiftten birinin diğerinin abisine aşkı var, çok daha vahim bir durum.

Lezbiyen çiftten biri ile diğerinin abisi olayı, kadının biseksüel egilimleri olduğunu anlamasına vesile olur.

Sonuç hep ayrilik yani.
meşrebi genişliktir. yok arkadaş her türlü kansızlığı aşk kılıfı altında mazur göstermek cinayettir.
Pislik! Aşağılık pespaye insan! Yok aşkın kuralı yokmuş da, yok efendim aşk engel tanımazmış da...hadi oradan ahlaksız, içinde insanlık olmayan şeyden aşk çıkar mı?
kadın içinde erkek içinde ibneliktir.