bugün

Yine heryerde kırmızı kalpler görmekten Midemizin bulunacağı gün.
Sağ elime bir eldiven alcam mutlu olsun kerata.
zavallı erkeklerin kapitalizme kurban giderek sosyalist kızları kaybettikleri gündür...
Güzel gündür ama +/- 1 gün olarak kutlanmalıdır. Yemin ediyorum o lanet gülleri yolasım geliyor-kıskançlıktan değil klişe bir hareket- dünyada çiçek mi bitti! Papatya alın bre!!
Hediye konusunda da evet alınmalı ama yok parfüm yok gömlek yok elbise kafasına girmeyin pek; duygularınızı yansıttığınız minik hediyeler hazırlasanız tadından yenmez.
alın bir demet gül ve atın vatan toprağına.
inanmadığım gündür.

inanmadığım için kutlamıyorum.

ayrıca kutlayanlardan da nefret ediyorum.

empreyalizmin çarkı olmuşlar haberleri yok.

tüketim çılgınlığına yeni bir halka daha.

zina haramdır.

allah ım neden benim bir sevgilim yok?

dip not : umarım hepiniz ölürsünüz.
kıyamete dört kala.

https://www.youtube.com/watch?v=vCL0VplD1Z8
Umrumda olmayan gündür.
bilakis Telefonumu kapatma sebebimdir.
Bütün yıl peşimde koşan Aptal ların mesajla sinirimi bozup aptal aptal sevgililer günün kutlu olsun mesajı atmasına dahi tahammül um yoktur.
acayip sinir bozarlar.
görsel

(bkz: hayaller vs hayatlar)
Saçmalıktan öte bir şey. ibne gibim puşt gibim bir şey...
Devrimci sosyalistlere bile hediye aldıran gün.
artık şu kapitalizmin oyununa biz de gelsek *
Gerçekten sevenler için her gun sevgililer gunu yapmaçik sevenlere 14 Şubat bi kendini gösterme Fırsatı ...))))
Doğum günüm dediğim gündür.
1 aydır birlikte olan pelin ve berke'nin en mutlu günü. berke kocaman bir kalp kutunun içine çikolatalar , ayıcıklar koyar ve sevdiceği pelin'e verir. pelin ''aaaağğğ aşkıaaaam seni çokk seviyomm'' diyerek hediyesini alır ve ardından telefonunu çıkartır ilk önce snap atar hediyesini. snapine ''aşkımını ilk 14 şubat hediyesi'' yazar. bununla da yetinmez pelin hediyeyi instagrama atmak için no-crop adlı app'de kırpar ve instagramdan ''juno'' filtresini seçer sonrasında sıra hashtaglere gelir pelin dayar #14şubat #sevdiceğim #gift #benbuadamıseviyorumya #aşk bunları fotonun altına. sonra pelin babasından aldığı para ile biricik aşkına fosforlu bir saat alır. berke ''yhaaa biriciğim ne gerek vardı'' der.

sonsuza dek yaşarlar.
Tek ilgilendiğim kısmı büyük kozmetik mağazalarında yapılan indirimlerdir.
görsel
Tam olarak sevgililer gunuyle ilgili alakamdir.
Allah da onun belasını versin!
görsel
Sevgililer gününde onlara yeni birer kablo alıcam. Bence çokoş bir sürpriz olacak.
daha geçen sene olanı kutlayamadığım gün. bu böyle sürüp gidecek galiba.
görsel
insanda sünnet olmaya yakın uyanan duygulara benzer duygular uyandırandır.

bir an önce gelsin de bitsin be.

bitsin de kurtulalım.
Çiçek alma günüdür. Alın size kod kullanan kullansın.
görsel
saçma bulduğum gündür. insanların sevgisini ifade etmek, kutlamak için gün mü lazım. bunlar hep avrupanın oyunu.
indirimlerinden yararlanacağım gündür. Sevgilimiz yok para bize kalıyor.