bugün

Garip bir gelişme.. Sevgiliden ayrılınca onun arkadaşlarından da ayrılmak aslı.. Yani ne değişti amk sanki.. Çete gibi takılmak nedir.. 24 saat kuyruk olanlar şimdi tarihin tozlu sayfalarında.. Ayrı bir birey olamamanın göstergesidir bu.. Ayrılanlar yarın barışırsa siz ne bok yiyeceksiniz lan.. uzun lafın kısası kimin göt kimin dost olduğunu görme sürecidir bu olay..
ince düşünülürse güzel bir taktik olabilir. siktir git diyemeyeceğine göre ayrılmış numarası yapmak en iyisi mınagoyum.
ayrıldıklarında kızın yakın arkadaşları "kız çok üzülüyodu hayvan değerini bilemedi güzelim kızın.", barıştıklarında " ayy canım çok sevindim, hem çok yakışıyorsunuz böyle bitmesi kötü olurdu." tarzı cümleler kurulan garip ilişkiler zinciri.
gerekli ayrılıktır. istihbarat akışının kesilmesi, insanların birbirlerini unutmasının kolaylaşması açısından.
öncelikle sevgilinin arkadaşlarıysa tabii.

benim pek zeki, biricik eski sevgilim, ilişkimizi anlatıp, çekiştirdiği kişilerin aslında benim çocukluk arkadaşım olduklarını fark edememişti nedense.
her yaptığı, her anlattığı bir şekilde benim kulağıma geliyordu.

be çocuğum, tamam, aynı evlerde yattık kalktık, beraber yedik, içtik, gezdik, tozduk da mal mısın? o insanların benimle samimiyet derecelerini anlamayacak kadar mı kördün de 'canlarım' diye bağrına bastın onları.

yazık la!
karaktersizlik işaretidir. ara, sor arkadaşlarını, onlar sana pas vermiyorsa o zaman da onların karaktersizliğidir.
onu hatırlamamak veya onunla karşılaşmamak için yapılan eylemdir.