bugün

sevgiliden ayrılır ayrılmaz yeni bi sevgili bulma durumu. üstelik sadece 1 saniye sonra. yıldırım aşkı dedikleri bu olsa gerek.
tesadüf müdür, kaderin bi ibneliği*midir bilinmez.

(bkz: eli boş dönmemek)
yedeklemenin sonucu olabilir.

edith: çok kastım kendimi ama eklemeden geçemeyeceğim, aşşağılıklığın ağa babalığıdır bu davranış efendim.
mümkün değildir.*
sevgiliden ayrılma buluşmasına yeni sevgili adayı ile beraber gitmek durumunda gerçek olabilecek önermedir.
oturulan yerde kafayı sağa çevirerek ancak buluncak sevgilidir zannımca. *
muhtemelen rüyadadır. zira rüyaların 8 saniye gibi kısa bir sürede görüldüğü rivayet edilmektedir. ''ayy o neydi öyle yarım saat uyudum, sanki beş saat sürdü rüyam'' denir ya hah aynı ondan işte.
(bkz: zaman izafi bir kavramdır) *
elin bir bölü ellilik sallandığının göstergesi.
henüz ayrıldığın eski sevgiliye geri dönmek şeklinde de gerçekleşebilir.
altyapıyı hazırlamış sadece çıkma teklifine evet diyecek kadar süreye ihtiyacı olan kişinin durumudur.
aslında olaylar şöyle gelişir:

hedecan msn'de yeni tanıştığı fıstıkla konuşmaktadır. iyice samimi olmuşlardır. ikisi de birbirini sevmeye başlamışlardır o derece. sonra hedegül arar. hedecan'la tartışır, sonunda ayrılmak istediğini söyler, ayrılırlar. telefonu kapattığı anda msn'deki kızımız seni seviyorum der. bunlar sevgili olur. böylelikle yıldırım aşkı oluşur.
başarabilen varsa helal olsun diyerek bir gece eşantiyon olarak bizzat yanına gideceğim insanın davranışıdır. Bir babayiğit, bir saniyede, bir kişiye birlikte olmak amaçlı bir cümle düşünüp onu kurabiliyor ve karşıda bulunan şahıs aynı saniye içinde cevap verebiliyorsa bu göt o aşka feda olsun derim susar beklerim. * * *
dayanamayıp barısmak olabilir. *
paralel evrende ya$ıyorsunuz demektir..
(bkz: az once kabin basıncını kaybettik)
önceden hazırlanmış olmalıdır. çok güzel hareketler değil tabi bunlar.
bulunan yeni sevgili aslında daha önceden bulunmuştur fakat soranlara sonra buldum denilir!
-benmi o mu
-eee o
bunu beğendin.

(1 saniye önce)
(bkz: yok mu beni siken diye bağırmak)
(bkz: ayrildiktan 1 sn sonra sevgili bulan eski sevgili)
olağan üstü bir durumdur, acıklıdır falandır filan ama üstündeki tehditkar duruşu dağıtmak için yapılmıştır,
aslında yoktur öle bişey,
zordur.
o sevgiliyi bir saniyede değil ayrıldığınız sevgiliyle beraberken bulduğunuzun en berbat kanıtıdır.
ortam grup seks içeren bir ortamsa mümkündür. hemcinsiniz olan bir sevgili dahi bulabilirsiniz. tabii o sizin ne kadar biseksüel olduğunuz ile ilintili.
... ve sen de inandın, öyle mi?

bizim kahvedekiler onları taa ne zaman yiyişirken görmüştü. niye ayrıldınız sanıyorsun?