bugün

Adam ilk iki ay öpsün diye beklersiniz. inatla öpmez. Doğal olarak da kafada bir şimşek çakar.
-Gay mi yoksa!

3-5 sene önce bir sevgili edindim. Pek hoş, bakımlı, nazik falan... Yani türk insanının gay sanması muhtemel olan tiplerden biri. Her gün beraberiz neredeyse.
Yemeğe gidiyoruz, alışveriş yapıyoruz, geziyoruz tozuyoruz.

Beraber gülüp yine beraber gülüyoruz anlayacağınız. Adam kafamda sırayla şu düşünceleri uyandırdı;

-Kesinlikle ideal sevgili.
-Ay ne güzel, kibar davranıyor.
-Off çok yakışıklı bu adam yahu.
-Beni anlıyor, önemsiyor.
-Kesinlikle mükemmel.
-E öpse ya artık.
-Beni çekici bulmuyor mu acaba?
-Yok arkadaş! Bu adam gay!

işte böyle ayrıldık. Aradan bir kaç ay geçti, yolda gördüm. Yanındaki kız sevgilisiydi galiba, cart diye öptü kızı.

Hala düşünüyorum; gay olduğunu anlamayayım diye mi öptü acaba onu? *
(bkz: kız ilk iki ay öpmeyince kızı lezbiyen sanmak)

edit: başlık başıma kalmış. *
ilk ay öpmeyen gay ise bu da ne ?
bu : http://www.incicaps.com/c/dj8z9eclf/
öpmeyeceksen, partnerinin ateşini amlayacaksan, ufak sürprizlerle östrojen salgılatmayacaksan ne diye sevgililik edersin kıza da yazık denilecek adamın yaptığı iştir.
önyargılı yaklaşılmaması gereken eylem. 3. ayı beklemeliydin.
anlaşılması güç durumlarda kalmış olabilir, ortam yeteri kadar ısınmamış olabilir, dediğin gibi çekici bulmamış ta olabilir.

gidip cart diye öpmek? ne bileyim, duygusal erkeklere göre bir şey değil.

bahsettiğin dış görünüşe sahip özellikler taşıyorum. şu an kız arkadaşımla tanışalı bir hafta olmasına rağmen, öpmek için can atıyorum. sadece duygusal bir öpücük, derdim yatağa atmak değil. çok sevimli yüz hatlarına sahip, ipince bir ses tonu, düzgün bir fizik, bilgi olarak ta gayet iyi.

düzeltme: yakında cengiz kurtoğlu gibi resmini öpücem.