bugün

gandalf tvyi izleyemezler.
boyu devrilsin inş. beni çekemeyenin.

çok hoş, hayatı sorgulayabilen, son derece yalın bir dil kullanan, anadolu çomarlılığına hayır diyen entellektüel ve metroseksüel bir yazarım. tabikide beni çekemezler. baksanıza şu şekerliliğe. lütfen yeter bu kadar! Rica ediyorum tamam alkışlamayın! of ya susun ya!
(bkz: bi siktir git dedirten başlıklar)
Sirf lotr hayranligimdan tanimasam da sempati duydugum yazardir.
Benimdir.
Adam çok popi ve sürekli kız kaldırıyor sözlükten. Hani şu sizin yok zannettiğiniz kızlar hep sevkili kandalf buba yüzünden yok.
ister istemez insan kıskanıyor ne yapalım. Tengri bizi de onun kadar zeki ,çevik ve ahlaklı yaratmamış.
Bu durumu kabil etmekten boşka yolumuz yohdir.
zahmet olacak ama anten taktırsınlar. hem dıgıtürk kampanyasından da faydalanabilirler...

''samimi bir troll olmakla her zaman gurur duydum. uludağ sözlüğü iğfal amacıyla ortaya atılan bilgi içerikli giri yazma eylemi gibi temelsiz, yapay, saçma işlere karşı çıktığım, sözlükte en tatlı trollüğü yaptığım için çaylak yapıldım.''

sevgili gandalf

başka sözüm yok hakim amca...
Silktirtme gandalfını, kalk çay koy.
Galiba benim. Valla hic cekilmiyosun necip hic.. Simdi modlar bunu da siler bayram temizligi.
hamur çekemeyen yazarlardır. iki acılı çek panpa uzatma.
gereksiz triplere giren yazarlardır.
(bkz: sevgili gandalf kim ki)
melkorun kankası balrogu destekleyen yazarlardır. kamoooon dear gandalf o sopasını khazad-dum köprüsüne seksi bir şekilde vurmadı mı ? etkilenmediniz mi ? o düşerkenki siktirin gidin amk diyen suratı felen...
Cok tatlı bir yazarı çekemeyen yazarlardır.
Eziktirler.
Bilinçsiz soytarıdırlar.

"Çeşmeden avucu ile su içen bir çocuk görünce "Bu çocuk bana fazladan eşyam olduğunu öğretti" diye haykırıp su çanağını kırmıştır."

Yunus Emre yorumuyla sevgili Gandalf.

Biz gönüllere hitap ederiz..
yeni nesil uydu sistemleri ile artık daha rahat çekeceklerdir. hatta yeni teknolojiler sayesinde kendisini hologram olarak evimizde görebiliriz.

şaka bi yana 31 olsan çekilmezsin evlat.
öyle biri mi varmış ay hoşt ulan.