bugün

telefon da ki arama kaydını rehberi mesajları daha sonra resimleri temizlemek çok önemli bir şey yoksa fabrika ayarlarına döndürmek.
internet geçmişini temizlemek gittiğinizi bilmediği yerlerde varsa çekilmiş resim ve kanıt teşkil edebilecek herşeyi ortadan kaldırmak gibi sevgili uzun bir aradan sonra evinize gelmesinden önce yapılacak şeyler asılda çok önemlidir.
gözatma geçmişi silinmeli.
ev ahalisini bir bahane bulup evden göndermek.
duş alıp, su kokmak.
(bkz: dış kapıyı açmak) * *
allah aşkına küçük bir temizlik.
sicak bir yaz gunu. evin icinde boxer la oturuyorum ustum ciplak. üniversite 2. siniftayim eve yeni cikmisim yeni sevgili yapmisim ilk defa sevgilim eve gelicek. hayat bana güzel ev arkadaşım memleketine gitmiş ortam musait. eve bir bakıyorum her yeri bok götürüyor. başlıyorum temizliğe mutfak banyo salon tamam ıvır zivirlar yatağın altina. Aferin lan diyorum kendime anandan iyi ogrenmissin. çöpleri kapının yanina koyup ustume birseyler giyip dışarı atacağım. lakin o da neeee tam çöpü birakmisim arkamdan caattt diye kapı kapandı. altımda boxer la kapının önünde kalmisim cüzdan yok telefon yok anahtar yok koridorda çıplak halde buluyorum kendimi. donup kalıyorum gözüne ışık tutulmuş tavsan gibi celik kapıyı omuzluyorum çaresiz. üst kat komsusu beni görüyor eve çağırıyor ohh diyorum üstüme birşeyler verir çilingir çağırır kurtulurum diyorum. adam elime veriyor tornavidayi balkondan bir alt kat balkona sarkıp tornavidayla kapıyı acabilecegimi söylüyor ve bende yapıyorum aynen dediği gibi neden onun dediğini yaptım neden üstüme kıyafet vermedi bilmiyorum. sonunda aciyorum kapıyı ve öylece yatiyorum salonun ortasına. kız mi ? sikerim lan gözüm görür mu o saatten sonra.
yıllardır sakladığınız kondom rezervlerinizin son kullanma tarihine bakin nolur nolmaz.
temizliktir.
iyi bir temizliktir. Fakat eğer zaman yoksa sıçarsınız.

Benim fazla vaktim yoktu. Ve bir odanın tüm pisliklerini diğer odaya yığdım. Temizlediğim odada yerleri bile sildim silebildiğim kadar erkek halimle. Ama gel gelelim ki kız direk temizlemediğim odaya daldı... Hüsran.
çok basit ama çoğu zaman insanın aklına gelmeyen şeylerdir. spontanedir.