bugün

şunun şurasında ksç sene kaldı, bi şey dememe gerek yok ama siz diyin gençler.
(bkz: öncelikle bu kalbin kadar temiz entiriyi)
olm ben şimdi kendime ne diyicem, zaten 35 yaşındayım amk..

"hava esiyo, ya üstünü ört, ya camı kapat gerzek herif"

oldu valla..
Umarım evlenip çocuk yapmamışsındır.
Biliyorsun ki sen cocuk bakacak bi insan değilsin, kendine bakamıyorsun daha.
insanları eleştirmekten vazgeçtin mi?
Gene eline birayı alıp hayatı sorgulama amk. Onu 20'li yaslarında cok yaptın.
Kendine gelmissindir umarım.
Öptüm çok.
Umarım kendi evine çıkıp vosvosunu kapına çekmişsindie çoktan. Ufak da bir iş yeri açtıysan alnından öperim seni. 22 yaşında aldığın kararlarından hala vazgeçmediğini ve o vakte kadar öyle yaşadığını biliyorum. Bir başkasının sevgisine asla ihtiyacın yok. Unutma, ben seni seviyorum.
(yaş 35 yolun ya...) sus lan!
Umarım evlenmek gibi bir salaklık yapmamışsındır. Eğer yaptıysan sana laflar hazırlarım.
5 sene sonra çöp olacaksın haberin olsun.
Hâlâ genç ve güzel göründüğüne eminim ama bir güzellik merkezinde cilt bakımı üyeliğin yoksa hâlâ fakirsin demektir. Umarım cilt bakımı üyeliğinin yanı sıra 1 yıllık spa+sauna+fitness üyeliğinin de olabileceği maddi imkanlara sahipsindir. Çünkü bundan bi 10 yıl öncesine kadar ağır fakirlik atlattın ha bir de özel hayata gelirsek.. yanında büşün ve köpeğin yoksa hâlâ akıllanamamış ve bir erkekle hayatını birleştirme hatası yapmışsındır. Bu hatanın neresinden dönsen kardır diyemeyecegim bari çocuk yapmadıysan çocuk yap. Seni her zaman olduğu gibi herkesten ve her şeyden çok seviyorum.
Sevgili 35 yaşımdaki halim. "2016 da herşey çok güzel, mutluluktan ölüyorum, allahım herşey o kadar yolunda ki gözyaşlarım bile mutluluktan" demeyi çook isterdim ancak durumlar öyle değil.

Hayatımda aynı hataları yapmaya devam ettim, en basitinden artık kendimden küçüklerden bana yar olmaz dedim, dedim de ne oldu? Sen en iyisi koy kahveni fincana aç bir ezginin günlüğünü yap resmini misler gibi. Mutlu olmayı falan bırakmışsındır 11 yıl öncesinde diye umuyorum. Öyle saçma fantezilere girme sakın.

Öptüm gıdından.
*yoga ve pilatese devam ettiğimi umuyorum. Bu vücudu bozmuş olma sakın.
Üniversiteli bir kuzenin veya ilkokula giden yeğenin olursa maddi manevi destek ol. Bak bunu unutma, başkalarının elindem tut ki seni önemsesinler.
bekle bikaç senem kaldı.. yaşlanıyorum hissi kadar burun acıtan his yoktur.
bekle bikaç senem kaldı.. yaşlanıyorum hissi kadar burun acıtan his yoktur.
Yolun daha yarısına geldim diye zamanı bol kullanma, onu söyleyen kişi 46 yaşında öldü haberin olsun.
Cahit sıtkı da öyle diyordu. 10 sene sonra gitti adam. Ah ah hiç bir şeyin garantisi yok bu hayatta.
bir kaç sene içinde gireceğim süreç. eyy 35 yaşındaki ben. inan çok bir değişiklik olacağını sanmıyorum ama olur da bir değişiklik olursa hayatında iyi yönde olacağından eminim. kendim için planladığım o bir iki şeyi yapabilirsem 35 yaşımdaki halim bu yaşıma çok teşekkür edecek.

sevgiyle kal 35 yaşındaki ben.
Cahit sıtkı şiirini 11 yıl sonraki halime armağan etmek istiyorum. Umarım aradığını bulmuş ve bir kızın olmuştur.