belki seni seven biri vardır sende başkasını seviyor-sundur. Bu bir zincir gibi uzar gider.
bence hayatta önemli olan seni seveni sevmek ve kıymet bilmek.
Sokağa baktığında görürsün serserisi değer vermeyeni çok zaten. Onların peşinden koşup boşuna yormayın kendinizi.
kadın erkek arası münasebetlerde maalesef her zaman gönlün arzu ettiği olmaz. insanın kendini fazla kaptırmaması gerekir. neticede bu mesele hak hukuk meselesi değildir. nasip meselesidir.

bir kızı bin kişi ister de ancak bir kişi alır. bırak allah herkesin gönlüne göre versin dir. allah bilir kulunu, ona göre verir çulunu. sen biliyor musun ki sonra ne olcağını asla bilinemez. daha iyisi vardır. mutlaka vardır. el elden üstündür.
o çocukta başka kızı sevse o kız da beni sevse, türkiye'de 1 milyon gişesi var bu hikayenin...

edit: bu hikayeden çok varmış amk.

o zaman sonra ben o kızdan vaz geçsem sevdiğim kızın sevdiği çocuğu sevsem o da beni sevse... var mı böyle hikaye hadi?
görsel
Kalede kaleci var diye gol atmayalım mı diyen bütün ergenlerin kendine çeki düzen vermesini rica ediyorum. Sevgi hayattaki en önemli şey değil şunun bilincinde olun. Eğer bir kız yada erkek sizinle olmak isteniyorsa bırakın ve işinizi yapın yoksa bulun. Hayattaki en önemli sey huzurdur ve bunu yakalamak için sağlık sevgi saygı ve güven dörtlüsünü çok dengeli ayarlamalısınız. Hepsi yüzde 25 olucak. Sandalyenin bacakları gibi.
sana kız mı yok be oğlum dert ettiğin şeyleri kes yeter ki .

gel bak nereye götürecem seni süprüz hee .
Sen ona ölürsün, o başkasına ölür.
Hayat böyle yeğen ne yapacan. Aşklar hep yalan dolan sonu hep hüsran.
görsel