bugün

ya redderse.
seni uzaktan sevmek asklarin en guzeli.
tekrar tekrar reddedilmekten bıkmış erkektir. hayattan soğumuştur.

not: bazı kötü zihniyetliler yanlış anlayabilir. reddedilmek derken zina için değil sadece tanışma için dedim.
"kabul ederse ne güzel olur" a odaklanmak yerine "reddederse ne olur" diye kendini frenleyen insandır.

benim bu.

aslında bir kez, bir anlığına, bir saniyeliğine, bir "merhaba" desek belki bitecek bu eziyet.
sonradan keşke açılsaydım belki bir şeyler olurdu diye pişmanlık duyacağıma açılıp reddedilirim.
BENCE.
yarrrrak kafalıdır , süzme salaktır , kendi mağlubiyetini kendi hazırlamaktadır , beyin yerine jöle taşımaktadır.amk özgüvensizidir.

o şahıs benim , ömrümün yaklaşık 4 te 1 i bu şekilde geçti ama psikolojik olarak öyle etkiledi ki muhtemelen ömrümün sonuna kadar böyle devam edecek.

ulan hadi o zaman liseli ergendin daha ilk heveslerindi bunlar yaparsın böyle şeyler anlarım , lan gavat gelmişsin 22 yaşına daha ne platonik aşkı amk , bir de gidip okulun her alanda 1. olan kızına takıyosun kafayı , ulan dalyarak her kişisel özellik bakımından okulda ilk 100 e girecek potansiyelin yok sen kim köpeksin de her alanda açık ara liderlik koltuğunu elinde tutan kıza gönül veriyorsun.

neyse amk mezuniyetten sonra açık açık söylerim her şeyi o da reddeder en azından içimde kalmaz , derdimi sikeyim ya millet nelerle uğraşıyor benim derdime bak.butonu getirin kendim basacam.
belkide bir anlık hevesle sevmediği, gerçekten sevdiği için, ve de kıza duygularını açıklamak üzere tüm samimiyetini toplamakla uğraştığı için açılamayan erkektir. erkek dediğin açık açık sevdiğini söylemeli elbette ama, bunun beklemek için , fırsatı kollamak için bir süreci olması gayet normal. çünkü onu gerçekten sevmiş önemsemiştir. en özgüvenliyim diyen erkeğin bile, aşık olduğu kıza rahat rahat açılacağını pek zannetmiyorum. o işler öyle olmuyor işte durumu belkide.
açılıp da ne yapçan, mal mısın?
kısa zaman içerisinde başkalarının o kıza açılmasını uzaktan dudak büzerek izleyecek olan erkeklerdir. biraz daha ilerleyen zamanlarda açılan erkekle birlikte gördüğünde de isyana dönüşecektir duyguları. hayat kısa hiçbir şey için beklemeyin. sadece gönül işlerinde değil hayalini kurduğunuz bir iş varsa ona yönelin ben yönelmedim hala pişmanlığı var içimde yıllar yıllar geçse bile.