bugün

mecburdur.
-seni seviyorum
+palavra palavra palavra
-seni seviyorum
+palavra palavra palavra
-eeh sevmiyorum ulan koduğumun karısı
sevmediği halde seviyor gibi davranıp, bu yolla bazı egolarını ve arzularını tatmine çalışan kişiden daha az zararlı olmakla beraber, bir o kadar da çelişik insan karakteri.
çevreden gelecek tepkilerden korkan insandır.
biz arkadaşız replikleriyle geçinir.
önceki deneyimlerini göz önüne aldığında sevdiğini kabul etmenin kendisini zora düşürdüğünü görüp bundan vazgeçen insandır. ya da dengesizdir. ne biliyim benjamin...
sevdiğini söylediğinde sevgilinin ayıptır söylemesi g*tü kalkar diye demiyordur.*
(bkz: karıştırmayın akşam akşam) *
(bkz: memati)
ediz hun'dur, cüneyt arkın'dır, kadir inanır'dır.
(bkz: korkak)
sonunda dayağı yiyen insandır.

kadir inanır: beni seviyor musun?
serpil çakmaklı: hayır
k.i: seviyor musun?
s.ç: hayır.
k.i: * seviyor musun?
s.ç: seviyorum
k.i: yalan söylüyorsun!*
"sevmediğime inanırsam bitince daha az acı çekerim" fikrine tutunmaya çalışan kişi. Bazen yürümeyen bir ilişkide sevmeyen taraf olmak, ayrılırken rahatlatıcı olur. "Seviyorum ama mutlu değilim" düşüncesi ilerisi için fazla çaba, emek ve zorluk demektir. Büyük ihtimalle de ilişkiyi kurtarmaz, sadece insanı geliştirir.
imkansızın peşinde koşarken yorulmuş bünyenin kendini mutlu etmek için kullandığı cümledir.
ilişkiyle ilgili ya da ilişkiyle ilgisiz olarak planlı davranan,konuşan insan olabilecek kişidir. Ayrıca gurur yapmasına gerek olduğunu düşündürtecek olaylarla karşılaşmış olabilir.
(bkz: sevmediği halde seviyorum diyen insan)
içinden "haberin yok ölüyorum" şarkısını mırıldanan kişi de olabilir bu aynı zamanda...*
(bkz: gurur)
(bkz: aklin hayir gonlun evet demesi)
bu da değilse bildiğin salaktır.
"yalan söylüyorsun." repliği eşliğinde bir şamarı hak eden kişidir. *
türk filmlerinin klişesi.
kendi içinde çatışmaları olan şahıstır.
sevdiğini söylemesi gerektiğinde çok geç olduğunu anlayacak insandır.
duygularından kaçan, kendini oyalayan insandır.
karşısındakini kandırdığını sanan fakat kendini kandıramayan insan profili.
Kusura baksın bence kötü biridir. Ve karşısındaki kişiyi de kaybeder bi’ süre sonra.