bugün

cok tehlikeli ama bir o kadar guzel sicak bir duygudur sanki onun basina gelecek seyler sizin caninizi daha cok yakacak gibi olur.hostur her insana nasip olmaz, degerini bilmek gerekir.

(bkz: ben bu yaziyi sana yazdim)
gün gelir kıyarsın şeklinde cevap verilesi eylem. ***
sevdiğine kayamamak diye okuyup geldiğim başlık. uykum gelmiş anlaşılan.
kavga edersiniz, haklı olan sizsinizdir. "ben salonda uyuyacağım" der. rahat uyuyamayacağını bildiğiniz için gidip gönlünü almaktır sevdiğine kıyamamak.
onun senin canından bir parça olduğunu, onun sen olduğunu hatırladığında yapılan eylem.
Gözlerini kapatıp onu uyurken hayal ettiğinde, sinir katsayının anlamsız şekilde birden yok olmasıdır. (Not: Kendinizi garipsemeniz olasıdır, sakin olun sadece AŞIKSINIZ. )
sevdiğine kayamamak kadar ilginç değildir.
Bebek sever gibi sevmek şüphesiz.
insan sadece sevdiğine kıyamaz zaten. Gerisi yalan, iki yüzlülük, riyakarlık, boş hikaye. insan güzel bulduğunu sever, sevdiğine merhamet eder. Çünkü yaşam anlayışı yemek, içmek, çalışmak, çiftleşmekten ibaret olan insan yani çoğunluk olan insanlar her ne kadar medeni sıfatına bürünselerde vahşidir.

Papağan da can demiş üstteki yazar. Böcekte can değil mi? Evde görünce neden öldürüyorsun? inekte can değil mi? Kesip yemiyor musun? Düşün.
Senin kıyamadığını millet çatır çatır sikiyor.