bugün

dolandırıcı bir yayın evidir. dükkan dükkan gezip sizi katekulliye getirip iade edebilirsiniz diyerek seti size satan ve iade süresini geçirerek sizi mağdur eden yayınevidir.
Dolandırıcılığı bilinçli, sistematik ve kanunun açıklarını bilerek yapan yayın evidir. Kitapları beğenmezseniz gelip alıyoruz diyorlar fakat tüm aramalara rağmen gelmiyorlar. Cayma hakkını geçirmen için her şeyi yapıyorlar. Ben bizzat cayma hakkımı kullanmak istediğimi ve gelip kitapları almalarını istediğimi hem telefonda hem de mail ile ilettim. Buna rağmen gelen giden olmadı. Bunun üzerine tüketici hakem heyetine giderek dava açtım ve heyet kitaplar için ödeme yapılmamasını ve firmanın kitaları iade alması gerektiğine hükmetti. Bu karar kendilerine de iletilmiş olmasına rağmen, telefonda benim de kendilerine kararı söylemiş olmama rağmen ilamsız icra takibi başlatarak iş yerime maaş haczi gönderdiler. icra mahkemesinden daha açtım ancak mevcut feto süreci nedeniyle mahkemelerde hakim/savcı açığı olması, dosyaların birikmiş olması sebebiyle hakim dosyayı incelemeden reddetti. Şimdi tüketici mahkemesine dava açıyorum, sonuçlanması en az 1 yıl sürer.
Benim yaşadığım mağduriyet maddi ve karşılabilir bir tutar. insanların hayatlarını söndürüyorlar ve adalet maalesef sadece bir kadın ismi olarak kalmaya devam ediyor. insanları dolandır, haksız kazanç elde et nasıl olsa ceza falan almıyorsun. Kanunlar her zaman hırsızı, arsızı ve ahlaksızı koruyor bu ülkede. Bu ülkenin acil olarak reforma ihtiyacı var hem de her konuda. Sespa yayıncılık sahiplerinin bu kadar haram yemelerine rağmen halen güle oynaya ortalıkta geziyor olmaları ilahi adaletin de tecelli etmediğini gösteriyor.
güncel Önemli Başlıklar