bugün

Ses tonu kadında da önemlidir..Ben dikkat ederim sizi bilemem..
Olabilecek,güzel bir duygudur.
Mümkündür ama hele bu devirde mallıktır.
Flash tv'de bununla ilgili bir skeç vardı. Yanlış numarayı arayıp kadın sesine aşık oluyordu...
(bkz: nazanin boniadi)
Bu bazen bir ünlü olabilir.

Dinleyince erimeye geçersin yavaştan. Tabi sadece ünlü. istersin ki telefon numarası olsun, sana alfabeyi de saysa sıkılmadan dinle. Hatta hapşursa bile dinle.
insan tavlama sürecindeki yalanlardan biri.

Özellikle sosyal medya arttığından beri ayyuka çıkanlardan...

Önce yazıya aşık olunur güya, sonra sese, fotoğrafa da aşık olunması durumunu atlamayalim ama sonuç hep aynıdır, değişmez:

-seviselim mi?
(bkz: nick cave)
Yok öyle bir şey arkadaşlar. Yoksa bugüne kadar sesin güzel diyenlerin hepsi bana aşıktı.

Bir Allah'ın kulu bile aşık olmadı bana ya la. Ne ses ne görüntü hiç bir şeye vurulan olmadı. Hoş, görüntü yok o ayrı mesele. *
Ses tonu iyiyse tip de iyi olacak gibi hissediyorsun. Genelde de öyle oluyor. Oldu mu tam oluyorlar tip, ses, zeka.. Olmadı mı hiç yok. Aşık olunur mu olunur.
(bkz: tyrion lanniester)
(bkz: peter dinklage)

Şimdi bu kısa boylu abimizi düşünün. Kendisinde ses tonu, dört dörtlük kullanılan jest ve mimikler olmasaydı, basit sıradan bir cüce olarak hayatına devam ederdi. işte O derece önemlidir ses tonu.
Ttnet müşteri hizmetlerini aramıştım geçen gün , modemde sıkıntı oldu çok kibar bir beyfendiyle yaklasık 20 dk kadar sorunu çözmeye çalıştık.Çok etkileyici bir sesi vardı , aşk değil yani etkilenmektir o.
O cmc çağrı merkezinde çalışan şuh sesli kadınlar var ya alayı tenekeymiş lan.
Sesim gayet etkileyicidir ovunmek gibi olmasin ama herkes begendigini soyler ses tonumu cekiciymis hitabetimde guclu oldugundan.
ses fetişizmi bende hat safhadadır efenim.

- servet kocakaya
- ahmet kaya
- zerrin özer
- nurettin rençber
- nilüfer
- lara fabian
- celin dion
- vs vs vs

söylesin ben dinliyimdir efendim.
Olmaması için herşeyin yapılması gereken durumdur. Güzel sesli kadınlar genelde çirkin çıkar aman dikkat. Erkeklerde durum nedir tam bilmiyorum ..
8lr kadının sesi görünüşünden etkilidir. Yanına uzanın gözlerinizi kapatıp anlattıklarını dinleyin. Ses sizi kendine aşık eder zaten.
kesinlikle buna aşık olmuştum ilk dinlediğimde:

http://www.youtube.com/watch?v=gtSTzXU0mTY&t=1m40s

büdüt: ekleme şunu uludagvideoya arkadaşım. önemli olan video değil 1:40'tan sonraki ses.
Aradigi aski bulamamis aptal kişilerin göte sike aşık olma sorunsalidir.
kişinin kafasında canlandırdığı ses tonunun hayalini ettiği sevgiliyle bağdaştırması ve bu ses tonuna o özellikleri yüklemesi ile genelde hüsranla bitecek olan olaydır.