bugün

Amazon nehrinde ve bir amazon kolu olan rio sao francisco nehrinde tek olarak yaşayan, nadiren de olsa 7-8 gruplu sürüler oluşturabilen, koyu sarı tonlarda, aşırı agresif yönüyle yerliler arasında korku salmış, en tehlikeli piranha türlerinden biridir.
dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
görsel
(#15952733)(#15954195)
henüz yeni olmasına rağmen fikirlerimin fikirleriyle örtüştüğünü anladığım yazar. hoş gelmiş.
başlığının ilk entrysi bilgi entrysi olan yazar. inşallah bilgi entrylerine devam eder ve hoş gelmiş demeyi görev biliriz.
(#16058310)

adam polis beyler.

hani su ürünleri okuyup pomem e girenlerden olabilir.

cevo gibi.
yüzü kesiktir. daha bir yakışıklısın lan. *
(bkz: #16058310) edebi tarafı sağlam yazar arkadaş, olaylara da o kadar güzel tarafından bakıyor ki okudum yazısını dedim adam haklı bee daha ne olsun!

sonra aklıma başbaknımız! re te e geldi;
hani dindar nesle karşı çıkınca; tinerci mi yetiştirelim,
kürtaj a karşı çıkınca; ne istiyorlar zina mı?
diye gardını alan başbakan... yani demek istediğim şudur ki; olayları ne tarafa çekersen o tarafa gider sayın;

acize,
güçsüze,
düşküne,
yaşlıya bakan,
yardıma ihtiyacı olana yardım eden ama geçenlerde evime hırsız girdiğinde,
"kapıyı kırıcaz arkadaşım yoksa ben çıkmam o eve, tehlikeli" diye balkondan beni ve biladerimi çıkaran polis arkadaşım.
fatih te adamın ağzını burnunu,hamile karısının anasının yanında dümdüz eden, ankara/sakarya da bir kafede öylece oturup eylemcileri izleyen 55 yaşında ki adama tokat atan,
metin lokumcuya biber gazı sıkıp ölümüne sebebbiyet veren,
bu olaydan birkaç ay sonra yanılmıyorsam kocaelinde yada yakınlarında bi yerde rizeli bir gence, arkadaşlarını ayırmak isterken aynı uygulamada bulunan ve ölümüne sebebiyet veren,
hamile kıza tekme atıp, eylem yapan sadece parasız eğitim isteyen, çocukları tazyikli suyla hırpalayıp belini, kemiğini kıran...
engin ceber i sorguda öldüren ve daha binlercesini gözünü dahi kırpmadan yapan kolluk kuvveti arkadaşım...

nereye çekersen oraya gider... sen insanlara yardım ettiğin için övünemezsin, bir tane yaşlıyı karşıdan karşıya geçirdin diye 2500 tl alıyorum ama hakkını veriyorum diyemezsin, senin görevin o... sen asli görevlerini yapıyor olduğunu bahane gösteriyorsun ama görevi kötüye kullandığın elli bin adet örneği gözardı ediyorsun.

birkaç polisin yaptığını bütün teşkilata yıkmayın diyenler, o birkaç polis neredeyse teşkilatınızın yüzde 10 unu oluşturuyor... bir gün o %10 luk dengesizler sizin de yakınlarınızdan birinin canını durduk yere yakarsa o zaman bizde size bakıp "ağlamaya gerek yok polis ise haklıdır" deriz...
Asabını bozmayın paşamızın, yoksa tabancası var bum bum...

8 sene okumuş, okudun da bana mı okudun.

Hadi git yaşlı amcalara yaş artisliğini.
klavye polisi.

korkuyorum hee..
yanlış anladığım yazar.

8 yıl okudum derken bildiğimiz ilkokuldan bahsediyormuş lan.

vay aklımın yayının amına koyam, bi de ciddiye aldım ben bunu.
(#16061472)

hakaret sınırlarını aşan kişi. ilkokullu kardeş;

hadi git, arkadaşlarına yap bunları.