bugün

sözlük erkeklerine açık seçik bir mesaj verme amacıdır.

mesajı alan almıştır zaten.
pilleri sermektir.
(bkz: kız ismiyle nick alan yazarın amacı)
gizli gaydir.
cross dresserdır hatta.
bi üst versiyonu

(bkz: seprilem)
"abazanlar bana yurusun de biraz tassak geceyim" amacidir.
vay bana vaylar bana. artık napıyoruz, nick almadan önce Yazar Yazmaz Yazan Yazar adlı yazarın beğenisine sunuyoruz ki, onay versin...

nickiniz nickimiz...

sana mı soracam lan at başı, derler adama. tanım bu evet.
bi diğer üst versiyonu:

(bkz: cindy greyfurt)
niyet okuyuculuğu yapmanın bokunun çıkarılmasına örnektir. o değil de asıl merak edilen, sözlükte kadın yazarlara bir takım yaftalamalar ve yargılarla saldırarak öne çıkmaya çalışan kadın yazarların ne amaçladığıdır?
cindy greyfurt'u kadın sanan yurdum abazalarından aspekli'nin de hala anlayamadığı amaç.

amaç falan yok dostum, nicklere takılma, nitelik niceliktir önemli olan.
sokağa çıkan bir kadınla aynıdır. gezmek, eğlenmek, hoş vakit geçirmektir.

kız nicki alan bir yazarın amacı; kendinden olmadığını bildiği, sırf hakaret edeyim de ne olursa olsun, hayvansam daha bir hayvan olayım diyen biri olarak düşünüp, basit bir nick alma işini kendi emellerine alet edip her türlü pisliğe çeken insanımsının amacından kat kat güzeldir.
içlerinde ki bastırılmış duyguların dışa vurumudur.

bi de bunların azılı din savunucu olan modelleri vardır.

açıkça ben dop-kek im diyemeyenlerin izlediği yoldur.
ahahagaahjagahga açılın lan ben dop-kekim diye bağırayım şurda bağırayım ki, neden kadın niki aldığımın amacını da açıklamış olayım.

çünkü topum var mı arkadaşım? sen dedin diye top oldum çünkü. var mı ötesi? ne o şimdi de topum diye mi yargılayacaksın beni. kimsiniz oğlum siz? insanlara, dinci, top, serpil adında nik almış o halde var bi kaşıntısı yaftası vurmak ne? nasıl bi beynin var? yazık değil mi taşıyosun boşuna? at kurtul bence.

tanım: adı serpil olmayan birinin serpil niki alması kadar, kadın olmayan birinin cindy adında nik alması da olağandır.

amacımız belki, birimizin serpil çakmaklıya birimiz de cindy crawford'a olan hayranlığının dışa vurumudur?

hı olamaz mı? o'na da mı sen karar verecen at kafası?
kafalara meraklı olan yazarlardır. ağızların hiç bırakmazlar o kafayı.

kısaca zike sürülecek ne beyinleri vardır, ne de sıfatları.

etkisiz elemanlardır.
rockçı olmaktır.
uyarıları dikkate alıp önce insan olmaları gereken yazarlardır.

gerisi teferruattır.
her türlü kafa yapısına merakımız var evet. gel ne olursan ol gel diyenlerin torunlarıyız neticede.

lakin serpil adlı nick alan arkadaşın kafasını sorgulayan kafa yapısını anlamıyorum arkadaş.

ha bir de at kafası lafını, başka şeylerin kafası olarak algılayanların ruh halini!!!! hiç mi çıkmıyor aklından o kafalar?

tanım: s.ke sürülecek aklı olmayanların altında anlam aradığı olay.
beyoğlunda travestilerin pek sevdiği isim.
Serpilmektir.
Bura uludağ sözlük kardaş.
Komple söküp takarlar burda seni.