bugün

ağzını yayarak konuşanlar. cinayet silahı da lahmacun küreği
Olayın aslını astarını bilmeden linç kampanyası yürütenler.
sebepsiz suçu olmayan insanları öldürmemeye çalışırdım o kadar insafsız seri katili olunmaz.
ilk seçeceğim kurbanlar tecavüzcü ve tacizci kişiler olurdu. Sonrasında ise hayvanlara çocuklara kadınlara şiddet uygulayan kişiler. Daha sonrasında da şiddet meyillisi mafyavari tipleri seçerdim negatif yaymaktan başka bir işe yaramıyorlar.
Aşırı egolu, artist diye tabir edilen tipler olurdu.
profil uzmanları profilimi çıkarmasın ,analiz ve tahlil yapmasın diye herhangi bir ortak özellik olmadan rastgele seçerdim.
Sonuç olarak kıyma olurdu ehehe.

Hep yakın çevremden gıcık olduğum tipler olurdu. Hayatın güzelleşmesi için bazılarının ölmesi şart.
pedofililer, kadına ve çocuklara el kaldıranlar, tecavüzcüler, kadın çocuk ve hayvan katilleri
erkek olurdu.
(bkz: çok kelle gidecek daver çok)
her şeyde de çok seçicisiniz bakıyorum.
ölmüş olurdu. puhahhaha.
herkes tacizci, pedofil falan demis de. ulan zaten seri katil olan şahsın ruhsal problemleri olacağı kesin. normal insan seri katil olmaz ki amk. bu durumda pek de öyle faydalı mantıklı seçimler yapabilecek bir kafada olmayacaktır. gidip nerede savunmasız, güçsüz, kolay av var ona saldırırdım herhalde.
öyle filmlerde gördüğümüz sofistike, entelektüel seri katiller milyonda bir çıkar belki. diğerleri sıradan değersiz psikopatlar işte.
Seri katil olsaydım seri katilleri hedef olarak seçerdim kendime.
güncel Önemli Başlıklar