bugün

az önce farkedilen tim'dir. Ulu sözlük semalarında aktifdirler. Olay şöyle başladı ki, ışık hızıyla eh işte oylanan entry başlığını gördüm. ardından arkadaşın oylama listesine baktım. güldüm geçtim. sonra bişey dink etti. kendiminkine baktım onda da seri şekilde eh işte oylanmıştı. sonra gittim arkadaşlarıma baktım, kardeşlerime, aileme. Hepsini ama hepsini ele geçirmişlerdi ne yapacağımı bilmiyordum. entry giriyim dedim.

kendi dallarında rekorlarını benim üzerimde egale etmişlerdir sanırım. 14 dakika'da 16 eh işte oyu almışım.

(bkz: iyii iyii)
(bkz: cem yılmaz)

(bkz: tim bi dk hacım)

ben masumum lan. vallaha elçiye zevâl olmaz.
son haberlere göre ilimunati ile birlikte çalıştıkları ortaya çıkarılmış timdir.
lanetler bu başlığa entry girenleri sarıyor ve bırakmıyormuş. hatta diğer entry'lerine de bulaşıyormuş. Öyle ki karma tamı tamına "0" olana kadar.
eyvah bana da dadandılar diye haykırdığım timdir. gerçi dadansınlar, eğlensinler, coşsunlar, şerefime şampanya patlatsınlar yıvrılarım benim.
7 kişiye 7 saat arayla 7 kere "eh işte" gönderilmezse bu lanet herkesi saracakmış. bana da az önce söylediler.
bir üyesini yakaladığım ekiptir. getir götür işleri yaptırıyorum.

(bkz: çayları tazele)
(bkz: kaynak k*çım)
(#519714) nolu entryimin sondan ikinci beyitini kendilerine ithaf ettiğim ekip. güzel ama. okuyunuz
(bkz: koşun birini yakaladım) *
kendileriyle ilgili başlık açılınca iyice azan timdir.
allah ım neler oluyor? bütün entrylerime saldırdılar. destek istiyorum. kartal 1 destek istiyorum. şuan çok yoğun saldırı altındayım. cızztt.. cızztt... bomba atıyo.. lann!! durun lan! allah ınız yok mu sizin. ahhh!!
(bkz: ipne diyince de kızıyorsun ama)
umarım bana eh yerine eksi vermesi gerektiğini bilen hödödür. *
editom: hahaha açında k.çınızla dalga geçin lan.
tamam, çok özür diliyorum. siz büyüksünüz. size bir daha laf edene ilk "eh işte" yi ben basacam. durun artık, durunn!
almış sazı gene eline dediğim timdir.
sağa sola yukarı aşşağı eh işte oyu yağdıran timdir.
sözlükteki dengeler açısından önemli olan timdir.
seovileri sindirmek için bir umut olarak görüyorum bu timi. her türlü desteği vermeye hazırım. girerim seovilerin arasına, canlı bomba olurum, patlatırım lan kendimi...

eklenti: bana da dadanmışsınız. aferin işte böyle. devam edin, yılmayın sakın...
entry'yi girip, "tümünü göster" dedikten hemen sonra "ben"e tıklayana kadar o oyu verebilen timdir.

bu ne hız lan? nasıl başarıyorsunuz?
lan yine dadandılar. küllerinizden mi doğdunuz olm.
(bkz: korkmaya başladım ben ama)
saldırılarına maruz kaldığım timdir.
"saldırılarına maruz kalmak için buraya yazmak gerek galiba" timidir. olm hiç eh işte oyum yok galiba lan, açık hedef.

edit : teşekkür ederim canlarım benim * kimsen söyle valla kızmıyacam merak ettim sadece.
(bkz: seri eh işte oyu verme timmy)
"beni rahat bırak artık" diye yüzüne haykırmak istediğim yazarın katıldığı timdir.
(bkz: beyler yazmayın hemen dadanıyorlar)

(bkz: ben ettim sen etme)