bugün

bir kaç gğndür tüm yazarların başına gelen bu tatlı şey hakkıındaki komplo teorileridir.

eğer bunu yapan bir grupsa

1-bunların işin gücü yok mu?

2-neden hiçbiri ortaya çıkıp benim demiyor?

akıllara gelen bir diğer soru ise:

- acaba sözlüğe bu ara ilgi az diye mi bu oylar bir şekilde ayarlanıyor. sonuçta sözlük en iyi kamuoyu oluşturma ortamlarından birisi ve bu durum seçimler yaklaşıyor diye mi kullanılmaya çalışıyor.
seri oylama sadece sözlüğe bir saldırıdır.
işte yılın komplo teorisi:

Bu olay, Sözlüğün kalitesi düşsün ve yazarların profilinde en boktan entryler en beğenilenler arasına girip yazarlar küçük düşürülsün diye yapılan bir saldırıdır.
sözlüğün kalitesini düşürmeye yönelik bir eylem olabilitesi yüksektir.
sizce kukla isimli yazarın bayan olduğunu iddia etmesi ile aynı haftada seri artı oylamalarının yaşanması bir tesadüf mü sorarım size arkadaşlar,

peki uludağ sözlük isyancı yazarlar birliği nin kurulduğu aynı hafta olması ve bu birliğin isyan edeceklerini açıkça belirtmelerine rağmen isyan şekillerinden bahsetmemelerine ne demeli.

zall gibi müthiş bir coder ın istatistikleri 1 günlüğüne de olsa kapatarak ültümatom vermiş olabilir mi?

seri artı oy verenlerin melek değil troll olma ihtimali nedir peki?

işte bu ve bunun gibi soruların tamamının cevabı için üretilen komplo teorileridir.
(bkz: işte bunlar hep amerikanın oyunları).
uludağ sözlükte herkesi ulu karmaya sahip yazar haline getirmek olabilir. gidişat bunu gösteriyor.

herkes bir anda iyi yazar oldu istatistiklere göre. hah, ne kadar fena.
dış mihrakların işi, net.
(bkz: seri artı hareketinin gerçek beğenileri yok etmesi)
moderasyon tarafından düzenlenmiştir bu operasyon...
devletin ergen politikasi olusturmasi lazim nerde bu devlet.
Bence ekşi sözlük lobisi bu işin içinde. yazarlara hak etmediği oyları verip, onları sözlükte amaçsız bırakmak gibi niyetleri var. Bu sayede amaçsız kalan yazarlar beğenilen entryisini tespit edemeyecek ve "yeter ulen benim entrylerimin hangisi güzel" diyip sözlüğü terk edecek. Yazarı azalan uludağ sözlük kapanacak ve ekşi sözlük daha çok reklam geliri elde edecek.

2. Teorim ise zall ve ssg anlaşarak bu sözlükteki yazarları sinsi planlarla ekşi sözlüğe almak ve yine ekşi sözlük daha çok reklam geliri elde edecek.
Bence birileri tarafindan bot yazılım aracılığı vasıtasıyla gerçekleştirilen eylemdir.
ergen-ekonun oyunudur.
oynadığı her film izlenesi olan oyuncular ve yönetmenler ve gözde oyuncuları başlıklarındaki entrylerime yüklenmişler benim de. hayırlara vesile olsun inşallah, merak içerisindeyiz.
Kaos bunu emreder! Herkesin iyi olduğu bir ortamda kötü belirgin olmaktan kaçar.
Aslinda kanuni nin tahta gecmesindeki etmenlerden birisi de.. Diye devam eden komplolardir.
Komplo teorisidir.

Arkadaşlar ister inanın ister inanmayın daha bu olay başlamadan önce bir derdim var butonuna bulduğum bi bugdan bahsettim ve ondan sonra olaylar patlak verdi.

Bulduğum bug şuydu.

Şimdi kendinizin, sizin için hazırlanmış olan ( sözlük tarafından ) sitenizi açıyosunuz ve sözlükten çıkış yapıyorsunuz. Sonrasında kendi sitenizden entrylerinize tıklayıp dışardan oylama yapıyorsunuz. Böylelikle kendi entrylerinize oy vermiş oluyorsunuz.

Ben bu bilgiyi 2 hafta önceden söylemiştim moderasyona. Sonrasında bu olaylar vuku buldu.
ibnenin biri yeni mouse almış bence, seri şukulayıp mouse u ölçüyor.
Komplo teorisi değildir. Aynı eylem ekşi, itü, inci gibi diğer sözlük sistemlerinde de dış güçler tarafından rahatlıkla yapılabilir. Moderasyon elinden geleni yapıyordur; bu kişi veya kişileri modere edip sizlerin oylarıyla yaşanan durumun çaresine nasıl bakılacağı düşünülüyordur. Yapan kişi bunu art niyetle yapmıyordur, illa ki bir problem yaşanmıştır. Şu anda da sorun muhtemelen ortadan kalkmıştır.