bugün

iş adamıdır. arzu yanardağ ile evlenmiştir. ancak kendisine siftah olarak girdiğim bu yazıdaki konu başlığı biraz farklı olacaktır. çıkış noktası linki aşağıda verilmiştir:

http://www.milliyet.com.t...icleid=1145137&page=3

dayak attı, dayak atıyor, dayak atacak tarzında haberleriyle gündeme gelen bir zat kendisi. dövdüğü de kim dersiniz? 90'lı yılların son döneminin sayılı güzellerinden, üstelik de nitelik anlamında kalburüstü olduğunu kanıtlamış olan Arzu Yanardağ.
şimdi buna erkeklerden gelecek en iyimser tepki, "o hatuna kıyılır mı ya? ben olsam var ya, yataktan çıkmam." diye başlayacaktır. e kardeşim senin düdüklemeyi düşündüğün o meta üzerinde ilgili kişi master yapmış, şimdi de farklı şekillerde kullanıyor. bir de laflara bakın: dövdüm de iyi oldu. yaklaşık 7 yıldır okuduğum davranış bilimleri ile ilgili bilimsel yazılar içinde yoktu, demek ki ben karşılaşmamışım. ama ne de olsa parası benden fazla olduğu için serhat bey bu konuda da uzmandır. bilgisinin kaynağını göstermesini istesem, muhtemelen "gelirsem oraya ağzını burnunu kırarım, görürsün kaynağı!" diye benimle de engin bilgilerini paylaşmak isteyecektir. o masallardaki bilgelik pınarı aslında serhat bey'in yumruğu, ayak tabanı ve avuç içlerinden akıyordur da haberimiz yoktur. ee, o kadar şirket işletiyor, insan sarrafı kendisi. bu düşünceyi doğru bulan ciddi bir bayan popülasyonu da ülkemizde mevcut zaten. bi sopa yesem hayatın anlamını keşfederim belki de.

yani param gani olsun, bir konuyu en iyi bilen de ben olurum. hatta evlendiğim kadının bedeni üzerindeki her türlü mülkiyet de benimdir. değil mi? peki münevver karabulut olayına bu kadar tepki niye o zaman? insanların ölmesi için illa tabuta koymak mı gerekiyor? sonra da tepki topladı diye yazarlar, geçer. kadınlara sorsan, mankenlik yaptığını öne sürerek kadının ne fahişeliğini bırakır, ne zeka düzeyini. ben bir şey demiyorum, sadece tepki düzeyi bu seviyede olduğu müddetçe**, kadınların şiddete maruz kalmasında kabahat gerçekten kimin, onu merak ediyorum.