bugün

moderasyona mesajımdır. ne yaparsanız yapın beni susturamazsınız. yine geldim buradayım. varsa şekliniz optimum avm'ye bekleriz.
Baskı ve dayatmadan safiyane Özgürlükçü, Güzel temiz faydalı ve iyi niyetli tüm fikirler her zaman destek bulur.
Optimumda napıyon lan fakir avmsi orası. Gel zorlu, ckm veya emaar a.
ankara optimum burası. burada çalışıyorum. yanlış anlaşılmasın. ben fasfakirim.
maskelerimizi taktık geldik dostum.

görsel

bugün ben de çok pis gider yabdım bdv den. eğer 1-2 *ay* içerisinde okurlarsa * bakalım bize ne diyecekler ne edecekler *
moderasyona korku salan, zall’ın tüm modları acil koduyla sözlük ofisine çağırmasına neden olan mesaj.
Optimum avm neresi bilmiyorum da cesaretinden dolayı serdarsl06‘Yı forum istanbul’a beklerim.*
olm derdimi anlattım biri mangala çağırıyor öbürü avm'ye.

ana fikri kaçırıyorsunuz hepiniz.
Avm nin terasında mangal yaparız sorun değil, rakılar benden. Avm müdürümüz de eti alır herhalde. *

Tengir amca da Uludağ dan kar getirir bize. Bana uyar yani, akşama buluşuruz.
optimum avm çıkışı biraz yersiz olmuş, millet orada koptu galiba. yoksa giriş gayet ürperticiydi.

neyse mangal da iyi yine. berber değdirmesiyle başlamış teklifler sonuçta, mangal güzel bir alternatif.
çaylak işlemez, silik işler durumudur.
katıldığım durumdur. beni de çaylak yaptılar, neymiş ''liliith'' hakkında aşk söylemlerinde bulunuyormuşum. ya sevmek ne zamandan beri suç oldu? bizi çaylak yaparak davamızdan vazgeçirmeye çalışanlara acıyor ve ekliyorum;görsel
tumturaklı bir cümle.
1684516581 serdar'ı çaylak yapalım şenlikleri düzenlenmiştir. 2 gün yattım geldim yine. tekrar söylüyorum. serdarsl06 bir fikirdir ve fikirlere çaylak işlemez. evet.
ben de ekşiden hazzetmiyorum. o yüzden buradayım. ora da bok çukuru, bura da bok çukuru. en azından buradaki bokun kokusuna alıştık.
De sktr lo.
Ankara nın gülü.
Bir kez daha ortaya çıkmış bir gerçek.

Olm siz hayırdır? Prangalarınızdan korksak, zindanlara patates soğan ekmezdik.

Adam olan, ar, namus, haysiyet, şeref ve aile denince bir dakka saygı duruşunda bulunan herkese selam olsun.

Diğerlerinin sülalesini sikertenezleyim.