bugün

Lan oglum bu kadar da issiz olunmaz.
durumumuz yoktu okuyamadim
(bkz: Durumum vardı ben itlik yapıp okumadım)

Verdim artini güzel yazar. Emeğe saygi.
Ufaktan katılacağım kampanyadır. Bende başlıyorum o zaman

Kimse sana canım cicim demesin
- tipik kıskanç ama dibine kadar sahiplenen türk erkeği profilini burada görmek hiç de zor değil-

Kıskanırım seni başka biri sevmesin
-burada az evvel dediği şeyleri destekler nitelikte bir giriş yapmış. Ben seviyorum seni yetmiyor mu ulana getirmiş lafı-

Ben gülerim bırak hayat sana gülmesin
- sevgiliyi hayattan bile kıskanacak dereceye gelmiş burada. Tabii ki hatun daş olunca böyle olması gayet doğal. Ama umarım fazla ileriye gidip bir türkan vakası yaşatmaz. Malum o da türk-

O dudak benim başka kimse onu öpmesin
- anladık hajım kadın senin kadının, dünya ahiret yengemizdir dedirtmiştir burada da-

Ben pek anlam yükleyemedim. Zaten şu serdar kafası bana hiç uymamıştır. Lütfen abi paylaşımcı olalım diyeceğim ama nerdeeee.
Neyse. En azından sinan a bin basar her ne kadar müzikleri aynı olsada.
Burada yapılmışı vardır

(bkz: serdar ortaç dinleyerek edebiyat testi çözmek)
Ben şarkılarını anlamlandiramadigim gibi dans figurlerinide anlamlandiramiyorum.sahi napiyor o.
(bkz: işsazı issinin issasiz)
Kendisini anlayamıyorum ki şarkılarını anlayayım.
Anlamlandiramiyorum.
we don't need no education. we don't need no thought control.
işte Serdar'ın dünyayı salladığı protest duruşu ve meydan okuması. sisteme baş kaldıran serdar eğitim sisteminin basmakalıp, ezberci yapısından bunalmış bir gencin isyanına ortak oluyor. bizim diyor eğitilmeye ihtiyacımız yok. biz diyor düşüncelerimizin kontrol edilmesine razı gelmiyoruz. bu ne diyor hep sınav, hep sınav, 10 kg. sırt çantası, kariyer ezberleri içinde yarış atları gibi koşturuluyoruz. bana hiç gerçekten ne yapmak istediğimi sordunuz mu, hayallerimi merak ettiniz mi? istemiyorum kariyer planlaması ben dalyan'da bir köy evinde doğa ile iç içe yaşayıp, balık tutmak istiyorum. organik tarım düşünceleri içindeyim diyor.
işte biz serdar'ı yıllarca çözememişiz gerçekten. o sert bir rock, o bir dava adamıymış. affet bizi serdar.
"alt tarafı 5 nota var, ne kadar farklı şarkı yapılabilir ki" dediğini öğrendikten sonra aklımdan hafızamdan dağarcığımdan sildiğim sanatçı.
Destek verdiğim kampanyadır.

--spoiler--

ya bir gün olur sana bel kıvırırsa binlerce dansöz var ..

--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar