bugün

serdar ortaç' ın şarkılarına ve kliplerine gıcık olmak.
(#3887640)
(bkz: bey koş yine bana gıcık olmuşlar) *
istenmese dahi şiddetle dayatılan duygudurum.

ben bu adamdan nefret ediyorum arkadaşım. o kadar ki, ömrü hayatımda kimseyi yardıra yardıra dövmeyi bu derece arzulamadım (resmen arzuluyorum evet). kliplerinde sanki insanlık adına bir üst merhaleye çıkmış da, ordan biz zavallı insanımsılara doğru yolu bulmamız için nasihat eyliyormuşçasına triplere girmesinden nefret ediyorum. nefret etmiyorum aslında, bu hissiyatımı açıklayacak kelime bulamıyorum da, olumsuz duyguları betimleyebilmek için kullanılan en tanıdık kelime bu olduğu için öle diyorum. elini kolunu sallayarak, ceketini açarak kalbini gösterip akabinde "geç bunları bebişim" minvalinde surat yapmasına deli oluyorum. akabinde görüldüğü üzere sinirden diyeceğimi unutup bi yere bağlayamıyorum. evek.

(bkz: serdar ortaç ı bulma ve yaşatmama derneği)
bunun için bir sürü neden vardır efendim misal olarak kendim için olanı söyleyeyim: bu herif eskiden babasını yanında tornacıyken şimdi tüysüz şeftalilerle, çoğul eki kullanıyorum çünkü bu adam aynı gece bir taneyle de değil iki karıyla beraber takılmakta akşama gruba koşmaktadır. Ulan kahpe felek kimine kavun bize kelek misali tav oluyorum lan sana serdar.
(bkz: serdar) (bkz: demet)

(bkz: tikky söylemleri)
en sonunda;

(bkz: bütün sözlük birleşip serdar'ı konser çıkışında beklemek)
insanın seçip seçemeyeceği özelliklerinden biri.