bugün

seri geçen parmakların boktan çıkmasın! * * *
pek sevgili seovi;

bu sözlüğün okuyucusuydum yaklaşık 5 dakika öncesine kadar. şimdi çaylaksınız falan fişman bişeyler diyor anlamıyorum. yazar olacağım galiba, bu çaylaklık buna delalet sanıyorum. midemde bir kelebeklenme, gözlerimde çarpan kalpler var.

o değil de daha yazar olmadan seninle tanıştım ben seovi. sözlükte tezimi senin üzerine yapmak istiyorum. eski nesiller diyor ki eğer uslu bi çocuk olursam belki seovileri görebilirmişim. çok merak ediyorum seni neye benziyorsun. neyse seovi herkes eben ve annenle akraba olurken ben çeklieyim aradan. saygılar bebeğim.
bugün bulaşıp duran seovi;
aranma istersen. ulan seovisin biliyorum eksiliyorsun, nedenini mesajla bildirsene!
okumadan eksilediğini de biliyorum. git akşam akşam sinir etme, uğraşacak başkasını bul!
seovi,
seni eh iştecilerden daha çok sevdiğimi farkettim lan.
sevio, hak ettiğim entarilerime eski oy verebilirsin. bunu anlayabilirim.
ama ama tekrar ediyorum ama ona buna şuna derken güzel olanlara da eksi verirsen.
bir de bunu fark edersem. senden beter bir sevio'ya kavumuş olur bu sözlük.
sana rahmet okuturum, millet biz eski seviomuzu seviyorduk ama der.
ona göre dikkat et. eksi veriyorken en azından entarimi oku, hak ediyor muyum bir düşün.
sevgili seovi,
beni de yokla lan arada. en azından okunduğumu hissettirirsin bana. misal eksile sonra da özel mesaj at. eksiledim çünlü... içerikli olmasın ama. kendinden bahset, tanışalım koklaşalım, kaynaşalım.
klavyesini yidiğim...
ngarktan gelen öneri üzerine...
bir de elinin resmini çiz demiş...
nah yapan el çizemiyorum sözlüğe, ondan bu öneriyi dikkate alamıyorum...
olelere gelesice. *
seoviye mesaj vermekten ziyade okuyanı gülmekten kırıp geçiren cümlelere kaynaklık etmiş ve yazarlarını çok merak ettiren hede.
calyx espri anlayışını çok tuttum arkadaşım.
olsa da başında oyalı yazma
yatakta seoviye az gelir kazma *
trio yu tamamlamak maksadıyla yazıyorum bir... ikincisi;
bilgi içerikli entrylerimi eksiliyorsun ya bazen hani; bilimsel bir süreç geçirmiş; kötüleyen seovi sen; bu gerçeği değiştirebileceğine mi inanmaktasın acaba diye sorguluyorum bazen, ne diye dönüp dönüp bilgi içerikli entry kötülenir, zamanın ötesinde yerini alır gerçekten anlaşılmazsın... bu bir fikir, ideoloji olayı değildir ki farklı yorumlara açık olsun. bilgi içerikli entry sadece adı üzerinde. ne kötülemeye ne şukela almaya hak kazanmamıştır çünkü kişisel aklın, hayal gücünün, tecrübenin, ürünü değildir. ne alıp veremediğin gerçeğini bir türlü anlıyamıyorum. kötülediğin bir entry min eksi nedenini de açıklarsan minnettar kalacağım bir durumdur. herkes başka düşünebilir, bir fikre karşı gelebililir, yorum yapar kötüler tamam da ya bilgi içerikli entry neden bu kadar rahatsız eder anlaşılmaz.

benzetme olarak; masum silahsız birine durup dururken saldırmaktır bazen, ya da kuyruk acısıdır... nefret dolu bir kalple cömert olmaktansa, iyi, sevecen ve merhametli olmak daha önemlidir.

artı ya da eksi kaygısı olmayan yazar olmakla birlikte, işbu entry sadece başlığa atfen yazılmıştır.
(bkz: #5211465) (bkz: seovi yi s.kem)
kimliğini bildiğim seovim ölümlerle ilgili entryleri eksileceyek bir ibne olmadığından bu mektubum kimliği gizli seovimedir.

eksilerin olmayan sikimde değil ama; bak seovicim bilmen gereken bir şey var. klasik entryleri eksilediğinde bir şey demiyorum. bilgi içerikli eksilediğinde en fazla "ibneye bak" diyorum. amaaa ölen yazara "allah rahmet eylesin" yazdığım entryi ya da sevgilinin ölmesi entrymi eksilediğinde bil ki zürriyetine, tarihine, cemi cümlene, gelmişine, geçmişine, geleceğine, annene, bacına, sülalene, kapının önünden geçene hatim indiriyorum. giydire giydire lahanaya çeviriyorum. ulan ibne herşeyi anlarım da ölmüş insanla ilgili sana gireni inan kavrayamıyorum. o eksi butonuna bastığın kadar 7 ceddine bassınlar. hiç mi insanca duygun yok lan.
(bkz: seovi ye sitem)
sevgili seovi,

nick altımda kendine yaşam alanı kurdun iyi hoş da, hem olumlu hem olumsuz entryleri neden eksiliyorsun? Eksileyeceksen benim entrylerimi eksile. insanların suçu ne?