bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
nickinin bana anlamsızca, "heyecana gelmek" halini bana anımsatan altıncı nesil yazar. hoş gelmiştir.
Aslında seniseviyorumbirdahasöylebendeseni olacaktı, ama aceleden eksik yazmış olan yazardır.
çok hoş bi nick,hoşgelmişler...
entrylerini arka arkaya okuyup büyük keyif aldığım, espri hissi gelişkin, sağduyulu yazar.
verdiği destek ile. tanımadan nickine duyduğum sempatinin. boşuna olmadığını anlamamı sağlamıştır. saol hemşerim.*
başlıklarımı takip ettiğini bildiğim, çok mütavazi ve hoş sohpet nesildaş yazar. *
çok hoş bir nick e sahip yazar. **
keni kendine aşık olması muhtemel yazar.
sözlüğün misafirperver, yardımsever yazarı. onca yoğunluğu arasında vakit yaratıp benimle de ilgilenmeyi ihmal etmez. yazarlığı ve sözlüğü hem öğretip hem de sevdiren kankaların kankası; kalbimin baş misafiri hatta evsahibi. her yönüyle güzel insan. *
pamuk kalpli yazar. seviliyor.
doğum günümü kutlayan ender yazarlardan.

(bkz: öpüjem abi)
(bkz: ben hepinizi)
yeni karma derecesi hayırlı olsun, hayrını görsün yazarı. bende baba oldum şekerim. hem de aynen en şirininden...* *
yok olum böyle bi insan yazarı. anlamsız neşesine kıl olduğumun. herkesle mi kankaymış sorarım ben ona. kardeşim olsa bu kadar severdim yazarı. toz ol len. tehditkar şevkatimin abidesi.
- seni seviyorum.
+ ben de seni...
- sen de beni ne ?
+ anladın sen.
- hayvansın.
(bkz: neredesin sen)
yeni yılın ilk hüznünü gülümsemeye çevirmiş yazardır efenim. sağolsun.
vejeteryan olmasında yarar mülahaza edilmekte olan yazar..
annenin yüzünden pencereye vuran hüznün anlamını bilen ve onu en güzel biçimde içselleştirip karşı tarafı da içlendiren duyarlı kişilik.anne için dökülen tek bir gözyaşının dünya üzerinde karşılığı yoktur ya sen bugün en güzel en değerli şeyi yaptın.gözlerine sağlık...* *
biz de sizi biz de sizi diye karşılık verilesi nicke sahip yazardır kendileri. * *
sevginin sevgisizliğe yenik düşmediği zamanların yazarı...* Ne geçmiş tükendi,
Ne yarınlar..
Hayat yeniler bizleri
Geçse de yolumuz bozkırlardan
Denizlere çıkar sokaklar...
*
bende seni nedir ya ben çok mu zor seni seviyorumu eklemesı.
Günümüz kuşağının ağzına sakız olmuş cümleciklerdir.