bugün

profesyonel bir astsubay ayarladığım zirvedir. benim yerime o gelecek oraya. zeki demirkubuz'un c blok'una atacağız seks fotoğraflarımızı. sabırsızlanıyorum şu anda biliyor musun?
kanlı bitecek olan zirve. zira bakire yazarlar da katılacakmış.
neyse canım. maksat sevişmek. katlanıcaz artık o kadarına.

yalnız prezervatifleri zirve sahibinin mi yoksa bizim mi getireceğimiz hala merak konusu. biri bizi aydınlatsın canım.
Yiyip içip para vermeden kaçmayi düşündüğüm zirve shadjfmas.
ayrıca çok içip komaya girecekler için de şifa hastanesi de 20 metre uzaktadır.
yirmi lira bütçe ile kendime müslüman takılacağım zirvedir.

sigaramdan tek dal bile vermicem kimseye amk.

not: cilekli turta hariç.
zirve sona erince alternatif mekanlarda devam etmek isteyenler için rexx in oradaki barlar sokağı da oldukça yakındır.

edit: istemeyen gelmez kardeşim bu ne şiddet ne celal ?
Çilekki turta ya çilekli pasta getirecegim zirve.
lisaaaa ya patlıcanlı kebap getireceğim zirve.
yaklaşan zirve. japonella ya ekmek alacağım zirve.
içip içip masaya çıkıp oynayacağım zirve. *
Joponellaya hem evlenme teklifi yapıp hemde adana dürüm getirecegim zirve. ( açılınnn düğün var).
Olboya bi kıçlık yer açıp kuzen yiğen mahalleden ev kızı getirecegim zirve. Çilekli turtammmmm kreman olıyım pastana sür beni.
tekila boom oynamanın ilerleyen saatlerde şart olacağı zirvedir.
Katılanların daha gelmeden sarhoş oldukları zirve.
ancak büyük ihtimalle beklenen katılımın gerçekleşmeyeceği zirve. kimisi gelmeyecek belki kimisinin yolda başına bir iş gelecek zira dünyanın binbir türlü hali vardır. ama eğlenceli olacağı kesin zirvesidir.
belki çıkartıp masaya bile vurabilirim bu zirvede.

tam kararımı vermedim henüz.

masaya vuruyim mı lan şak şak şak diye ?

not: tamam tamam ufaklıktan korktunuz.
bu seferlik sadece yırtık cebimden göstericem kobrayı.
filmin adı grup indirimi.
adından yola çıkacak olursak herhangi bir anadolu kentinde yapılması gereken zirve.
eye of the tiger eşliğinde antrenmanlarımı sürdürdüğüm boks müsabakasıdır.

bu sefer yenecek ve altın kemeri kaldıracağım. hoş ben altın kemer hadisesini de çok saçma bulurum. boks sporu ile bel arasındaki alaka balık ile oksijen arasındaki alaka gibi gelir bana. misal altın apolet falan versinler ya da ne bileyim altın bileklik. ya da boks sporyla özdeşleşmiş olan eldiveni versinler.

neyse işte ben tekrar mekik çekmeye koyuluyorum. bir de aminoasit ilaçlarının beyni öldürdüğünü söylüyorlar, inanmayınız. süründürüyor direk.
ahçı bahçıvana bahçıvan uşağa sonra hepsi uşağa.
Arabasiz gelmeyi dusundugum zirve. Servis olmaya niyetim yok benzine yine zam geldi arac cok yakiyor zaten.**
donla katılmayı düşündüğüm zirvedir.

böylece tescilli bir sapık olarak zirveye damga vuracağım. savulun bakalım nıhahaha. *
cilekli turta nın ile yaka kartı takın diye tutturduğu zirve olacaktır.
(bkz: bekarlığa veda partisi)
katılımcıların mevcut nickleri ile boyunlarda asılı kartlarla yabancı birinin görmesi durumunda bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin bir etkiliği olarak yorumlacağı zirve olacaktır.