bugün

Tecauli arif.
seni sevmiyorum diyen kişi zamanında o kadar sevdiğini hissettirmiştir ki bundan dolayı karşı taraf inanmaz.

çünkü fazla acı çeker. kendini bi şekilde teselli etmek zorundadır. zira nefes alamamaktadır artık..
herkes herkesi seviyor.diye nitelendiren insandır. aslında haklıdır. herkes seviyor gözüküp kimse kimseyi sevmiyordur.
insandır.

Bu yaratık benim kuzenim. kan bağım olmasa yanına 10 metreden fazla yaklaşmayacağım tipte bi insan. Kıza açık açık seni hiç sevmiyorum hatta senden nefret ediyorum ve seninle bi daha konuşmak istemiyorum dedim. hatta sonuna kovma anlamında bi küfür de eklemiştim. Beni sevmediğine inanmiyorum dedi. Lan daha ne diyim.

Evlense de bi kurtulsam.
garibandir. üstüne gitmeyin.

seni seviyorum diyip baskalariyla yatanları oversiniz zaten!
Şimdi gelse biri bana seni sevmiyorum dese külliyen yalan der inanmam. Seviyordur da çaktırmıyordur, en bi sevdiğim numara.

inkar etme canısı, sen de seviyorsun biliyorum ehehe. *
güzel bir masumiyet içerisindeki kişidir.

ben şahsen karşımdaki birkaç gün göz temasından kaçınsın, canı sıkkın otursun kesin benden nefret ediyor diye düşünürüm bırak sevmemeyi.
bir de dizilerde filan çok işliyorlar bu konuyu. esas kız esas oğlana seni sevmiyorum deyip uzaklaştırıyor kendinden filan. artık çok da şey.
O benimdir. inanmıyorum.