bugün

sen bilmiyosan kim bilcek diye düşündüren cümle...
karşı tarafın,"beni neden sevdiğini sorguluyorsan zaten olay bitmiştir" cevabını vermesi gereken itiraf.
yalan yanlış olan sözcük öbeğidir kendileri. biraz bahane tadı da yok değildir hani aslında seni o kadar seviyorum ki demek manasına getirmek ister muhatap.*

aslında işin aslı böyle değildir. kişi muhatabını niye sever, neden severin karşısına direk getirilebilecek bir cevap bulmak zordur. gerçektende insan bir başka insanı neden sever... tabi ki cevap kendini sevdiği içindir.* vicdanlarınızı yoklayınız hangimiz muhatabımızı dünyanın en mutlu en huzurlu insanı yapmak için seviyoruz ki. tabi ki ve ne yazık ki hiç birerlerimiz. biz kendi egolarımızın tatmini için belki bi manada bir başkasına ihtiyaç duyuyoruz. bizler aslında egoistleşmişiz de farkında değiliz.

(bkz: asgari müşterekler de birleşme)
(bkz: almadan vermek tanrıya mahsusdur)
(bkz: aboowwwww)
nedeni olmadan oluşan sevgi kutsal sevgidir,tanrısal bir lutuf sonucu büyümüştür..memnun kalınması gereken sevgidir,nedenlerine diil sonuçlarına zihin yormak daha makuldur
içten içe "ben sana fazlayım ama şimdilik daha iyisini bulamıyorum" anlamı taşıyan bir cümle.
kişinin kalbi ve mantığı arasında gidip gelmesi durumu
bu aralar fazlasıyla sarfettiğim ve cevabını hala bulamadığım soru cümlesi.
sevgiyi çünkü ye ya da rağmen e bağlamadan yaşama durumu.saf temiz güzel sevgi.belki de gerçek aşktır kim bilebilir?*
aslında biliyorumda direk konuya girersem ürker kaçarsın demenin bir yolu
bilemessiniz,çünkü sebebi yoktur.herhangi bir sebepten dolayı sevmessiniz ki onu.sadece o olduğu için seversiniz,niye seviyorsun sorusu için kaşının altında göz,gözünün üstünde kaş var cevabı bile yeterlidir.çünkü 'o', 'o'dur başkası değil. ondan aldığınız değişik bir elektrik vardır,sizi ona çeken birşey vardır ama asla ne olduğunu bilemezsiniz,bu cahilliğiniz de onu gerçekten sevdiğinizin kanıtıdır.
-aşkım beni seviyomusun?
+tabiki aşkım
-peki neden?
+sen böyle anlaşılmaz konuşmaya devam edersen sevmicem seni
-yaa gerçekten niye seviyosun ben
+seviyorum ama neden sevdiğimi bilmiyorum!
-püh sana hepiniz aynısınız... öööğğhhhhğğ
+allahım neydi günahım yaaa
-seni neden sevdigimi bilmiyorum
+aşk nedensiz sevmektir
-evet ben senin tespitlerini de seviom ama
+*
-seni neden sevdiğimi bilmiyorum
-zaten o kadar da önemli değil,gel sevişelim.