bugün

Filmde Ali sürmelinin olduğu kısımlar çok iyidir.
ümit özdağ'ın bugün süleyman soyluya söylediği söz.
Fragmanda geçen 3 şaka.

1- boynuma dolarım.

2- estğ. Ben boynuma dolarım.

3- 2'den 6 çıkınca ne oldu? Ebeyin a.ı oldu.

Buna para verip izleyeni öpeyim.
bir üst seviyesi;

seni s*kecem aslanım.
görsel
ibrahim Tatlıses'in canlı bağlantı esnasında "Şarlatan" dediği ünlü Dr. Ömer Coşkun'un ben de size pkk'lı desem olur mu demesi üzerine, imparator lakaplı ibo'nun seni bulacam oğlum şeklinde coşarak üstü kapalı tehditlerde bulunması durumudur. O görüntüyü izlediğinizde ibo'ya bulupta napacan mikecen mi? diyesi geliyor insanın. Dr. Ömer Coşkun ise adresim, yerim, yurdum belli buyrun her zaman beklerim diyerek misafirperverliğini göstermiştir(!)
Türk filmlerinde oğlunu mafyavari adamların kaçırıp fidye istediği zengin ama mert, kahraman Türk babanın ağzından kesik kesik çıkan içli söz.

Kadir inanır veya Cüneyt Arkın olması muhtemeldir (Fikret Hakan da es geçilmemelidir); önce gözler Japon çizgi filmlerindeki kızların gözleri gibi aşağı yukarı sallanır (gözyaşları dolmakta fakat akmamaktadır), sonra bir hıçkırık ve erkeğin gözyaşlarını saklamak için kameranın ters yönüne şiddeli bir kafa çevirme (ben yapsam on gün kulunç olurum).

En nihayetinde, anne bir köşede zırıldarken, antika mumların yanında (ve kesinlikle bir şöminenin başında) kamerayı delip geçen uzaklara bakışlar eşliğinde, yumruklar yanlarda sımsıkı, vücut avına sıçramaya hazır bir kurt edasıyla gerilmiş, gözler çakmak çakmak:

"Seni bulacam oğlum"

Sözler beynimize beynimize işlerken başka bir sahneye, muhtemelen arabaların dat dat diye geçtiği kalabalık bir istanbul caddesine geçiş yapılır.
ee adresimi alaydın ya denesi, serzeniştir.

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
genelde facebook tarzı sitelerde oyun oynayanların, oyun esnasında yediği küfürün akabinde kurduğu içi boş tehdit cümlesidir. buldun diyelim ee sonra?
çok özlediğim gökhan yıkılkan için geliyor -> seni bulacam oğlum *
yerli yersiz dillere dolaşan gökhan yıkılkan repliğidir.
neden kimse dönüp cevap vermiyor bu adama. hiçmi agresif insan yok arkadaş.

"Seni bulacam oğlum"

" ne dion lan y.rr..m."
gökhan yıkılkan repliği.
(bkz: seni bulacam oğlum/#6491488)numaralı entry'deki video görüntüsünü izlediğimde, "TRT nereye gidiyor? nasıl buna izin verirler?" diye sanal ortamda proğrama ve yapımcısına karşı şiddetli tepki vermişliğim var. daha sonraki şaka görünterini izlediğimde, yok yok bu çocukta ve bu proğramda iş var, izlenebilir ve kaliteli bir yapım dediğimi hatırlıyorum.

(bkz: beni bulacan oğlum)
trtde yayınlanan bi zahmet programının bokunu çıkarıp her kaçanı seni bulacam oğlum ile tehtid etmektedir. bilhassa (bkz: hepinizi bulacam)
http://www.facebook.com/h...34883424661&ref=share

yaran bir diğer vidosu.
yaran videosu için http://www.facebook.com/v...34883424661&ref=share
bi zahmet programındaki elemanın bununla ilgilenmeyip 5000tl'yi kaçıranların arkasından söylediği söz. diğer versiyonları; seni bulacam kadın/sarışın/gıvırcık'tır.
dayak yiyen cocuğun dayak atmış çocuğa sarf ettiği klasik tehtid.
dobra dobra programında dr. ömer çoşkun isimli bir şarlatanın bitki ile beyin kistini düşürttüğünü iddia etmesiyle telefona bağlanan türk onkologlar derneği fahri başkanı ibrahim tatlıses'in coşkun'a dediği cümledir. muhtemelen onu bulup bilimsel tartışma yapacaktır.