bugün

bir insanı öldürmeyi çözüm yöntemi olarak görenleri göstermiştir. kışkırtılmanız birini öldürmeniz için sebep olamaz. git zekice bir plan yap rezil et. böyle zamanlarda soğukkanlı olmayı öğrenmelisiniz.
Kadın ölüme depar atmış resmen.
tipik bir anadolu çomarı antalyalı karı davranışıdır..

insanı olmasa güzel şehir aslında..
Al işte, GTA da silah şifresi yazmadan polisleri çağırmak gibi olmuş. Daha 21 yaşındasın lan hangi ara yaptınız.
Öncelikle adamın anlattıklarının doğruluğunun ispat edilmesi gerekir.
Sanırım doğru konuşmayı bilmek gerekiyor.
Antalya'lı anadolu çomarı.bırak boynuzlara boynuzlasın. Halbuki antalya'lı laik bireylere bak. Hiç dert ediyorlarmı.alıp boynuz cilası sürüyorlar.
adamın serbest kalması için ne tarafı imzalıyoruz.
Kadını boğarak öldürdükten sonra hersey söylenebilir kalkıp itiraz ediyorum diyecek hâli yok neticede.

inandırıcı mi? Bence değil. Savunduğumdan olmaz dedigimden değil ama kadın aldattığı adama evden ayrılmadan yada boşanma vs birşey söz konusu olmadan böyle bir cümle kurar mi? Bence kurmaz. Zaten kursa da cinayeti hukuken haklı göstermez.
Boynunda emme izi vardı.
Bak burası çok önemli.
cümleyi iyi analiz etmek gerek. şimdi ortada kıskanç bir koca var ve kadına nefes aldırmıyor.adam şüpheci sürekli takip halinde ve takıntılı. kadın, kocasının bu hareketleri ve davranışları karşısında bunalmış son ettikleri kavga şu şekilde gelişti bence.

- kimdi seni arayan o adam kimdi?
+ iyice kafayı yedin, yanlış gelen numaradan bile şüpheleniyorsun bıktım artık.
- gebertirim seni anlıyor musun ? kıskanıyorum... beni aldatamazssın
+ tedavi görmelisin. boşanıcam senden yeter..
- öldürürüm seni, aşığına kaçacaksın değil mi? aldatıyorsun beni...
+yeter be yeter... evet... seni boynuzluyorum anlamıyor musun?

bu cümleyi kurabilmek için kişinin canından bezmiş olması gerek. yani kavga anında gerilim yükselmiş ve olan kadına olmuştur.
emüklenmiş.
Boynuz yediği halde anlamayana sorulan soru.
tam boynuzlayamamışsın demek ki.

boynuzu tam içeri sok, iyice hissetsin.