bugün

(bkz: seni bizim tarikata alalım)
yükselip sakird olma şansını iyi kullanması gerektiğini de söyler aynı zamanda bu abi.
yabancı olduğunuz şehirde üniversiteye kayıt döneminde otogarlarda karşınıza çıkan tiplerdir. dikkatli olunmalı. çoğu bir cemaatin üyesidir. unutmayın kaliteli olan yer böyle ucuz numaralar yapmaz. özellikle ankara otogarına dikkat. benden size tavsiye kendinizden emin adımlarla otogardan çıkıp taksiye binip kayıt yerine gitmeniz.
kalabalık içinde kendini yalnız hisseden öğrenci bireyin yalnızlığına son veren abidir. aynı yollardan geçmiş bir abidir bilir o an neler hissettiğinizi.
bu "abi" nin evinde her sabah patatesli yumurta (yumpat) yenilir, fırına gidildi mi on ekmekten aşağı alınmaz, ev halıfleks kaplı olmasına rağmen üzerine bir kat daha halı serilmiştir. orası da muhtemelen yurt değildir zaten.
üstlendiği görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışan abidir. çünkü onlar, yeni öğrencileri aralarına alarak daha da büyüyen bir -ımm ne diyeceğimi bilemedim burda grup heh tamam- grup oluşturup düşünce ve ilmi yaymak ile görevlendirilen kişilerdir. ee zamanında da bi abi gelip onları böyle güzel sözlerle yurda çağırmış ve tüm hayatları değişmiştir. o değil de, bahsi geçen yurtlarda kalan öğrencilerin hiçbir şekilde yurda, yemeğe, içmeye para vermedikleri doğru mu? yaa öyleyse ben üniversite hayatım boyunca evde kalırken açlıktan ölecek olmamıza rağmen bira faln aldığım için kızıcam kendime. her şey para dostum yaa, öğrencilik çok zor. okula gidemeyecek zamanlar oluyor sabaha kadar eğlendiğin vakitlerde. neyse işte. eğer buysa durum, cidden aptallık etmişim demektir. yerleşseydim o yurtlardan birine misler gibin hiç bişeye para vermeseydim, eğlence param daha çok olurdu lan.
bak şimdi düşündüm de, üniversiteyi kazanan arkadaşlar size söylüyor. o abilerinizi dinleyin. gidin kalın yurtta ohh her şey beleş. yapın bunları yaa, üniversitenin tadını çıkarın.
''o yurt münasip yerine girsin lan'' diye karşılık verilecek abidir.
büyük ihtimalle ya fettoşçu ya da mhp'lidir.
''yatacak yerin var'' cümlesini hatırlatıp pozitif enerji yükleyen varlıklar
güncel Önemli Başlıklar