bugün

(bkz: #25311276)
büyük oyuncu kemal sunal ın adını şabansanan, o da yetmez gibi zübük filminin hikayesinin de şabana ait olduğunu sanan, uyarınca yeni bir şey öğrenip sevineceğine, sapır supur dalga geçmeye çalışan sığlık sınır aşan yazar.
kendisi feykimdir, kesin bilgi yayabilirsiniz.
bana vaatlerde bulunan yazar ama ben nasıl derim şimdi başkası var diye ona :(
Bnibnibhtrni nin feyki.
sabah sabah aski memnunun son sahnelerini aklima getiren yazar.
sabah , sabah nick'ini sol frameda görünce tövbe çekip yine mi o dediğim yazar .
Özelden fotoğrafını gönderip "nasilim" diyen bir ergen.
Yüz vermedim.
Yakında gelir nick altima pisler.
Nickname'ini yaratıcı bulduğum yazar.

Nick'ini ne zaman okusam gülme isteği geliyor amk.

Seni... beni... bihterini...
özenti troll. bir prensesin nickinden esinlenmiş ve dikkat çekmeye çalışmaktadır.
(#26354736)

ak parti den akabe diye bahseden yazar.

Bilmiyor ki; akabe islam aleminde geniş bir kitlenin tek seferde hz. muhammed (s.a.v.)'a biat ettiği ve müslümanlığa geçme yeri ve hadisesidir.

Cahilden korkacaksın bu devirde.
canım ablam ya. ailecek çok seviyoruz kendisini, nick değiştirip bana yenisini söylememekle tehdit ediyor, yapmasın öyle şeyler çok üzülürüm ben.
yalvarma hali.
kaslı yazar.

tebrik ettim.
Gay dedigim icin, icerlenmis olan yazar.

Ozur dilerim kendisinden.
(#26480906)

bir adet troll. yani umarım öyledir.
(#26514649) yavrum benim. kendisine öncelikli mesajım: https://www.youtube.com/watch?v=16lO9hcOsxA

bir ikincisi ise: sen benim tırnağımı görsen titreyerek boşalırsın evladım. öpüyorum müsait yerlerinden.

bir yazar.
kendisine hakaret ettiğim gerekçesi ile çaylak yapıldım. halbuki ben tecrübelerine sövmüştüm. ispiyoncu ve korkak da bir yazarmış aynı zamanda.
(#26722287) licker detected.
iddialara göre kemal sunalın adının "şaban" oldugunu zanneden yazardır.nick de baya gizemli açıkçası.orjinali için ;

(bkz: bnibnibhtrni)
http://youtu.be/-NTT4Q7JVlQ
nickini hiç sevmediğim yazar. bu kadar özenti olunmaz.

(bkz: beni beni bihterini)
komikli nicke sahip yazar. güzel lan niye öyle diyonuz ?