bugün

en güzel duyguların katilidir.
(bkz: tarihin gördüğü en zeki kadın)
öteki tarafta yatacak yeri olmayan kadındır.
(bkz: çığır açan icatlar)
kendisine bol bol küfür etmeme sebep olan kızdır. tüm kızlar bacım oldu onun yüzünden.
mundar eder adamı. ya kardeşim madem hiçbir şey yok neden ümit veriyosun ? sorusu doğru bir soru olacaktır.
kerziban, keziban, kezban...
edisonla kapisabilecek bir bulusa imza atmistir.*1000 erkek reddettikten sonra bulmus olabilir.
ezik tiplerin eleştirdiği kız. ne desin amına koyayım? zorla güzellik mi olur ?
tarihte cadılıkla suçlanıp yakılan ilk kişi.
Halis mulis türk kızıdır.
nefret edilesi bir cümledir, içinizden de dersiniz ki benim gibi efendi,bilgili,tipsiz olmayan bir adam varken, bu lanet olası cahil züppeyi niçin sevgili olarak seçer ,sizi de en yakın arkadaşı ilan eder, sikerler o işi.
ben bu sözü ilk ilk okul sıralarında gonca isimli bir kızdan duydum. o da ilk ve sondu. zira ondan sonra hiçbir kızla arkadaş olmadım. ne zaman kime aşık olunacağı belli olmadığı için. kızların bu bahane ardına gizlenip saçmalamasını önlemekti tek dileğim. ulan çık de ki bana: " sen tipsizin tekisin seni beğenmiyorum olmaz". daha gerçekçi ve mantığa yatkın. aptallaşmaya gerek yok. realist ol. canımı ye!
yeryüzünün ilk kezbanıdır. türk olma ihtimali yüksektir.
erkeği beğenmeyen kızlar tarafından her türlü hayır dua alan,
kız için tırt olmuş erkek tarafından her türlü musibet,bela ve bedduaya tabi tutulan hatundur.
en asil kezbanlıkların kızıdır.

tarihteki ilk kezban.
kızları büyük bir dertten kurtarmış kibarca hayır senden hoşlanmıyorum tipim değilsin istersen arkadaş kal istersen git anlamına gelen cümleyi kurmuştur.
Sonuç değil bence bu sözü soylerken amaç önemli. kalbini kırmadan hayır demek ama sen gel gez toz, yüz ver, dudak ver ondan sonra arkadaş olarak goruyorum olmaz öyle.
(bkz: en yaratıcı küfürler)
allah onun evine ateşler salsındır.
friendzoned olayının anasıdır.
büyüyünce çok canlar yakıcak denilmiş ilk çocuğun karşısına çıkmış kızdır. *

görsel
(bkz: I see abaza friends everywhere)
yaratici bir aileden gelmektedir. "sen iyi bir insansin" sozunun sahibi olan ablasini geride birakmistir bu sozuyle.